טפירו: הקהל שלנו שוב מחייך

המאמן הירושלמי היה מרוצה מהניצחון של חניכיו על אלבה 82:95 ואמר: עברנו קשיים רבים בסיבוב הראשון ועברנו אותם. הקהל במۜחה ידע להעריך את השחקנים. גולמאץ: מקווים שהתקופה הרעה נגמרה

יום שלישי 16 ינואר 2007
שלמה חסיד
הפועל ירושלים עשתה זאת הערב ועלתה לשמינית גמר היול"ב לאחר שניצחה במלחה 82:95 את אלבה ברלין.

ירושלים סיימה במקום השלישי בבית ג' והיא תחכה להגרלת שמינית הגמר שתיערך ביום שישי. חניכיו של דן שמיר יארחו את המשחק הראשון ב-30 בינואר ולאחר שבועיים תצא לגומלין בחוץ.

דן שמיר: הקבוצה הייתה צריכה לחבר את עצמה והח'ברה עשו את זה. הקהל במלחה ידע להעריך את השחקנים ואני שמח על כך.

עברנו קשייםȠרבים בדרך ועברנו אותם. אני מקווה מאוד שזאת רק ההתחלה. מעכשיו כל משחק זה נוק אווט. הרבה קרדיט למאמץ ולהתמודדויות שהיו לנו בסיבוב הראשון. אני מודה לעוזרים שלי, זיו ארז ויורם חרוש.

מוריס נתן לנו המון בהגנה ובריבאונד וזה בהחלט בונוס. יוריצה הראה היום שיש לו המון כדורסל והוא עזר מאוד על המגרש לרכזים שלנו לפתח את המשחק והוא חלק חשוב בהצלחה שלנו.

יוריצה גולמאץ: "היה לנו משחק קבוצתי מצויין. שום דבר לא היה רע. אנחנו מקויים שהתקופה הרעה נגמרה. הרגשתי מצויין היום והייתיȠמעורב במשחק. המאמן שיחק עליי ואני לא יודע אם זה היה המשחק הכי טוב שלי, אבל הרגשתי מצויין.

הקהל דחף אותנו ויחד איתו אי אפשר להפסיד בבית.

מאיר טפירו: "הקהל שלנו שוב מחייך וזה מה שחשוב. היה ניצחון מדהים ועשינו ېת זה על הצד הטוב ביותר. הקהל עודד ועודד ואני מאושר שעלינו שלב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק