ביזארה רק חשף את האמת

בלם מכבי תל אביב האשים את חבריו באי איכפתיות. ניר לוין לא אהב את האשמותיו, והוציאו מההרכב. ביזארה לא ייענש. ההנהלה וחלק מהשחקנים מגבים אותו

יום שני 12 מאי 2008
אשר גולדברג
ג'ו ביזארה, בלם מכבי ת"א אמור לעזוב בתום העונה. ביזארה, ע"פי ראשי המועדון, הוא בלם מצטיין. על פי רוב שחקני מכבי ת"א, הוא יכול להיות ישוב עמוק על הספסל. אתמול הוכיח חלוץ חיפה, פאנטיני, שלביזארה משחק ראש חלש ביותר.

בהפסקה התפרץ הבלם האורוגוואי לתוך דבריו של ניר לוין, דיבר בבוטות כלפי חבריו אותם האשים באי הגעה למשחק, בחוסר רצון ובחוסר יכולת.

לוין לא הצליח להשתיק את הבלם הדרום-אמריקאי, ובגלל ההתפרצות הפראית שלח אותו היישר למקלחת. לוין גם דרש להעמיד את ביזארה לועדת משמעת, אולם בקבוצה דווקא גיבו את ביזארה.

ללוין לא ברור מדוע יצאו מנהלי מכבי ת"א להגנתו של ביזארה. הם הצדיקו את אמירותיו של הסלם והודיעו ללוין שהוא לא יועמד בפני ועדת משמעת.

שחקן במכבי ת"א: "הפעם ביזארה צדק, אבל הוא היה חייב להאשים את עצמו בגולים. הוא חלש מאוד ורק בגלל שאלו שהביאו אותו לא רוצים לקבל ביקורת על הכסף הגדול שהוא מקבל, מוכרים לכולם "לוקשים" שרוצים אותו. קליארי האיטלקית תתן אותו גם בחינם. בסופו של דבר ביזארה רק אמר את האמת ואין להאשים אותו". 

צילום: עודד כהן, המכבי.דוט.קום

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק