מכבי גיששה אצל בלאט

אלוף אירופה לנבחרות, דיוויד בלאט, הוא המועמד המוביל להחלפת צביקה שרף וכבר נערכו עימו שיחות. מיקי דורסמן תרם לאוהדי מכבי לערב ההוקרה של רלף קליין

יום שני 12 מאי 2008
שלמה חסיד
במכבי תל אביב לא מבזבזים זמן, בקבוצה יודעים כי עליהם למנות מאמן מיד אחרי הפיינל פור הישראלי בכדי להתחיל את ההכנות לעונה הבאה. בקבוצה לא רוצים להגיע למצב שהיה לפני כשנתיים, כאשר הקבוצה חיכתה זמן רב עד שמינתה את נבן ספאחיה למאמן ובינתיים החמיצה הזדמנות להחתים שחקנים טובים.

כרגע המעמד המוביל לאימון מכבי הוא דיוויד בלאט, שהינו פנוי בשוק וזוכה להערכה רבה מצד הנהלת מכבי. עם בלאט כבר התקיימו שיחות ונראה כי גם הוא מעוניין לחזור הביתה למכבי ואם הצדדים יסתדרו מבחינה כספית תבשיל הקרקע לחתימה על חוזה.

המאמן צביקה שרף איבד ממניותיו בעקבות ארבעת ההפסדים הרצופים, בקבוצה מעריכים מאוד את הדרך ששרף עשה באירופה כאשר לקח קבוצה נטולת סיכויים והוביל אותה עד לגמר היורוליג, אך מכבי וגם שרף עצמו יודעים כי הדרך בליגה איננה משכנעת בלשון המעטה וכי אם לא יחול שינוי דרסטי בקבוצה עשויים האוהדים להצביע ברגליים ולקבוצה עלול להיגרם נזק כספי ניכר. 

בינתיים ממשיכים האוהדים להרים את ערב ההוקרה לרלף קליין שיערך בסוף מאי, ובעניין הזה פרסום ראשון: מי שנרתם לטובת אוהדי מכבי הוא הבעלים של היריבה גדולה הפועל חולון, מיקי דורסמן שתרם סכום נכבד על מנת שהערב הנ"ל יתרומם לגובה הרצוי. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק