אני וטרי נשחק במוסקבה

דידייה דרוגבה, מלך השערים של צ'לסי משדר מסר מרגיע מאוד לאברהם גרנט ואוהדי צ'לסי כשאמר היום ל"סאן": "גם אני וגם ג'ון טרי נשחק במוסקבה בגמר האלופות מול היונייטד"

יום שלישי 13 מאי 2008
אסף בילגורי
 התיקו של גרנט מול בולטון ואיבוד האליפות לא היה המכה היחידה שספג המאמן הישראלי ביום ראשון האחרון.

דידייה דרוגבה, מלך השערים של הקבוצה וג'ון טרי, הקפטן והבלם המצויין נפצעו באותו משחק, מה שמעמיד את כשירותם למשחק גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד בספק.

אולם דרוגבה משוכנע שגם הוא וגם טרי ישחקו ב-21 במאי מול מנצ'סטר יונייטד ואמר ל"סאן" האנגלי: "ספגתי מכה בברך שבה עברתי ניתוח בדצמבר וזה כאב באותו הרגע. שמתי מיד קרח במקום, אבל זו פציעה לא רצינית ואני אתאמן כבר השבוע".

ג'ון טרי, הבלם והקפטן של צ'לסי סובב את המרפק שלו, אחרי שהתנגש עם השוער שלו פטר צ'ך, אך גם לגביו משגר דידייה דרוגבה מסר מרגיע ואמר: "דיברתי עם טרי, הוא ישחק במוסקבה. אף אחד מאיתנו לא רוצה להפסיד את המשחק הכי חשוב בקריירה שלנו.

דרוגבה משוכנע כי צ'לסי, שאיבדה את האליפות למנצ'סטר יונייטד, מסוגלת לנצח אותה בגמר ליגת האלופות ולזכות בתואר האירופי הנחשק: "אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לנצח את היונייטד כפי שעשינו זאת כבר העונה. בכל אופן האליפות הגיעה למנצ'סטר משום שהם היו הכי יציבים והכי טובים העונה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק