ראייקרד במקום אנצ'לוטי?

עוד לפני ההפסד לגנואה, מילאן לא השיגה את מרבית הניצחונות וכעת אנצ'לוטי נמצא תחת מעקב תמידי והשם פרנק ראייקרד, שפנוי מאימון נשמע ברחובות מילאנו

יום ראשון 14 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
 המשחק של מילאן מול גנואה, עלול להיות משחקו האחרון של קרלו אנצ'לוטי כמאמן הרוסונרי. אנצ'לוטי, שהוליך את מילאן לזכייה בליגת האלופות לפנә שנתיים, נמצא בסכנת פיטורין מיידית לאור התוצאות העלובות של מילאן בתקופה האחרונה.

מילאן, שפתחה את העונה עם הפסד ביתי מביש לבולוניה, הפסידה בסך הכול בשבעה מתוך תשעת משחקיה האחרונים, כולל הפסד ללוגאנו השוויצרית השבוע במשחק ידידות.
ȍ
בהנהלת המועדון כבר מתחילים לחפש מועמדים שיחליפו את אנצ'לוטי בתפקיד והשם החם ביותר הוא פרנק ראייקרד, המנג'ר ההולנדי, שזכה עם ברצלונה בשתי אליפויות ואליפות אירופה אחת וכרגע הוא ללא קבוצה.

מועמד נוסף לאייש את המשרה הנחשקת הוא רוברטוĠדונאדוני, מאמן נבחרת איטליה ביורו האחרון. אחד מהשניים עשוי להחליף את אנצ'לוטי כבר בימים הקרובים.

הימים של אנצ'לוטי במילאן ככל הנראה ספורים, אחרי שהמאמן האיטלקי הפסיד לגנואה ואחרי שני מחזורים מילאן ממוקמת במקום האחרון עם אפס נקודות!

אוהדי מילאן ישמחו מאוד לראות את ראייקרד חוזר וסוגר מעגל במועדון, בו שיחק בשנים 1988-1993 ועימה זכה בשתי אליפויות, אליפות אירופה אחת והגביע הבין יבשתי.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק