בפנדלים אין חוקים

אלי גוטמן לא יכול היה להסתיר את אכזבתו בסיום המשחק בו נכנעה קבוצתו לבית"ר ירושלים בתום קרב פנדלים מותח, אחרי שעמדה מולה כשווה במשך 120 דקות: "היינו במרחק פנדל אחד מהגביע"

יום שלישי 13 מאי 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים היא מחזיקת גביע המדינה לעונת 2007/08, אחרי שגברה הערב (שלישי) על הפועל ת"א. בתום 120 דקות ללא שערים, גברו הצהובים-שחורים על האדומים בקרב בעיטות הכרעה בתוצאה 4:5.

מאמנה המאוכזב של הפועל ת"א, אלי גוטמן, אמר בסיום: "אני מרגיש החמצה ואכזבה, היינו במרחק פנדל אחד מהגביע, אבל בפנדלים אין חוקים, זה חלק מהכדורגל. כמו שידענו לנצח בפנדלים בחצי הגמר, אנחנו צריכים לקבל את הניצחון של בית"ר בפנדלים. שיחקנו נכון והגענו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק. לא הבקענו וידענו לא לספוג. למרות שהיה 0:0, היו מצבים, אבל הגענו לפנדלים ופה אין חוקים. ידענו לנטרל את עצמנו במאבקי הליגה מהגביע, והמועדון שלנו ישחק בכל מקרה באירופה בעונה הבאה".

אכזבה קשה היתה גם בקרב השחקנים. עמרי קנדה: "כבר תכננתי לאן לרוץ אחרי הפנדל של ברוך דגו, לאמא או לחברה או לקהל. ההחמצה שלו באה לנו בהפתעה. אין בכלל ספק שזו עונה קשה. עונה מקוללת".

המגן הוותיק, יגאל אנטבי: "מאוד עצוב. ואליד באדיר אמר לי שנרים את הגביע ביחד, אבל זה פשוט לא הלך. חבל כי היו לנו הזדמנויות לנצח עוד בזמן המשחק".

וינסנט אניימה: "זו הפעם השנייה שאני מפסיד בגמר הגביע, אולי בפעם השלישית אצליח יותר. כולם ראו כמה קרוב הייתי לעצור את הפנדל של גרשון וזה פשוט מתסכל מאוד".


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק