הערב הייתי טוב יותר מדגו

haCked By mo36asem:you web not good man

יום שלישי 13 מאי 2008
מערכת TELESPORT
אחרי 120 דקות ללא הכרעה, בית"ר ירושלים גברה על הפועל ת"א בבעיטות הכרעה 4:5 וקטפה תואר ראשון העונה, והיא מחזיקת גביע המדינה של עונת 2007/08.

המאמן המאושר של בית"ר, יצחק שום אמר בתום בעיטות ההכרעה: "זה היה מאוד קשה, וזה היה צריך להסתיים בדקה ה-90 עם ההחמצה של טוטו. אבל העיקר שעשינו את זה. אני מצדיע לשחקנים. אני מקווה שהשבוע ניקח את התואר השני, שהוא החשוב יותר במדינת ישראל. אין יותר מאושר ממאמן שלוקח דאבל".

מנג'ר הקבוצה, גיורא שפיגל: "עברנו תקופה לא קלה. הקבוצה היתה בדיכאון מאז המקרה מול הרצליה, אבל הערב הוכחנו שוב שאנחנו יודעים לשחק כדורגל, וזה היה הכדורגל המלהיב והטוב של בית"ר מתחילת העונה. עכשיו אנחנו חייבים לגמור את הסיפור השני שלנו במשחק מול נתניה".

שמעון גרשון הוסיף: "היה משחק מאוד מרגש עבורי באופן אישי, זה סוג של סגירת מעגל אחרי פעמיים שזכיתי בגביע מול בית"ר ירושלים, ופעם אחת אפילו בעטתי את שער הניצחון. האמת שאחרי הבעיטות שלי השנה אמרתי שבגמר זה יגיע עד אליי ואני אנצח את המשחק, והפנדל האחרון היה שלי ואני מאוד מאוד מתרגש. אני שמח שעמדתי במילה שלי כלפי האוהדים שהבטחתי להם שאני אביא את הגביע".

עידן טל אמר בסיום: "המשחק לא התעלה לרמה גבוהה. היו לנו המון הזדמנויות, מצבים בטוחים, אבל העיקר שעשינו את זה בכל זאת. פנדלים זה המון מזל".

דוד אמסלם: "אנחנו בהתרוממות רוח נפלאה, והלוואי שהגביע יגיע אלינו גם בעונה הבאה".

טברטקו קאלה: "השחקנים היו מדהימים, אני חייב לומר שהם המלכים. גם מול ריאל מדריד הייתי שמח לעמוד בקרב פנדלים, נהניתי מזה מאוד. דגו שחקן טוב, אבל הערב הייתי טוב יותר". 

אריק בנאדו: "הרבה זמן לא לקחתי גביע. המועדון רצה את זה כ"כ. היתה לנו עוגמת נפש במשחק מול הרצליה, ורצינו קצת לשמוח. היינו צריכים להכריע את זה במהלך המשחק. פנדלים זה אכזרי ואני שמח שהפעם זה היה לטובתנו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק