חיפה בודקת עלויות טועמה

אלישע לוי רוצה את סלים טועמה שעבור שירותיו צריך לשלם לסטנדרד ליאז' כמיליון יורו ו-600 אלף דולר לטועמה. גם לאריסה מיוון מעוניינת בטועמה

יום רביעי 14 מאי 2008
אשר גולדברג
קשר סטנדרד ליאז', סלים טועמה לא ימשיך ככל הנראה במועדון הבלגי בעונה הבאה, זאת אחרי שהבהירו לו מהמועדון כי הוא אינו עומד בתוכניות המקצועיות של המאמן, מישל פורודום.

לטועמה הנמצא בחופשה בארץ, נמסר מהמועדון כי עליו לחפש לעצמו קבוצה ובכל מקרה, הסגל לעונה הבאה סגור מבחינתם.

חשוב לציין שלטועמה חוזה לשנתיים נוספות בבלגיה ואופציית החזרה הראשונה שלו להפועל ת"א לא נראית ריאלית בשל העלויות הכבדות של השחקן.

מי שמעוניינת בשירותיו של השחקן במידה ויעזוב את בלגיה היא מכבי חיפה. בימים אלו בודקת הקבוצה את עלויות השחקן על פי בקשתו של מאמנה המיועד, אלישע לוי, אך בשלב זה הנושא מעט גדול על יעקב שחר: מיליון יורו עבור הכרטיס, תשלום שטועמה הרוויח בליאז' וכמו עוד 600 אלף יורו, שכר שנתי זהה לזה שטועמה הרוויח בליאז'.

במכבי חיפה טוענים שהסכום מבחינתם כפול לנוכח המס הגבוה שצריך לשלם וכעת הנושא בבדיקה, כשאחת ההצעות מדברות על השאלה לעונה הקרובה, פלוס אופציית רכישה בתום העונה.

טועמה היה במו"מ עם מכבי חיפה לפני שנתיים כשהעדיף את הפועל ת"א. אתמול (שלישי) כשנכח טועמה במשחק הגמר בר"ג, הוא אמר שמכבי חיפה והפועל ת"א הם האופציות שלו לחזרה לישראל.

ביוון פורסם שקבוצת מרכז הטבלה, לאריסה, מעוניינת בשירותיו ופנתה לסטנדרד ליאז'.  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק