גאידמק יגיע לאימון ביתר

הסערה שעורר ארקדי גאידמק בימים האחרונים סביב מכירת נכסיו בארץ, וההשתלחות בשמעון גרשון,#הביאה אותו להתייצב ב-16:30 בבית וגן. הכול פתוח

יום שלישי 16 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 ההתקפה החסרת תקדים של ארקדי גאידמק כלפי שמעון גרשון בסיום משחק התיקו מול מכבי ת"א ומכירת הנכסים של גאידמק לאחרונה, יוצרים אי שקט במועדון הבית"רי.

הבעלים של בית"ר מתכוון להגיע לאימון של הקבוצה הצהריים. עדיין לא ברור אם ארקדי מתכוון להרגיע ולשוחח את גרשון, או שהוא מתכוון לחולל סערה נוספת.

ההתקפה של גאידמק על הבלם שמעון גרשון בעקבות החמצת הפנדל מול מכבי ת"א בדקה ה-90, נודעה לשחקנים כשכבר עזבו את איצטדיון טדי לביתם.

גאידמק, שירד מתא הכבוד לאיזור חדרי ההלבשה ועצר במספר מוקדים, שלח את הפנינים לעברו של גרשון, בין השאר אמר: "כשהשחקן הזה ישב ביציע ולא שיחק - שמחתי. איתו ירד לי הביטחון, אני לא יודע למה דווקא הוא בעט את הפנדל והרס את̠המשחק".


שחקן בכיר בבית"ר אמר: "האמירות של ארקדי קשות וכואבות. אסור שיאמרו דברים כאילו נגד שום שחקן בעקבות החמצת פנדל או כל דבר אחר במגרש. ג'ון טרי פיספס פנדל בגמר ליגת האלופות, ואיש לא התבטא נגדו כפי שארקדי התבטא בסיום ה۞שחק".

שחקן אחר אמר: "ארקדי מראה לגרשון את הדרך הביתה. כנראה שהחוזה שיש לגרשון לשנתיים הבאות על-סך מליון דולר מפריע לו עכשיו. נראה איך עטר וקורנפיין יגנו על גרשון".
עוד אמר השחקן: "אם גרשון לא ישחק בשבת נגד מול הӛוח - זו תהיה פשיטת רגל לכדורגל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק