נמכור גם לאוהדי מכבי

1,200 אוהדי הפועל ירושלים כבר קנו כרטיסים לפיינל-פור הישראלי למרות שקבוצתם זקוקה לנס כדי להיות חלק מהאירוע היוקרתי. אחד האוהדים: נציע את הכרטיסים למכירה, גם לאוהדי למכבי

יום רביעי 14 מאי 2008
שלמה חסיד

מעל 1,000 אוהדי הפועל ירושלים קנו כרטיסים לפיינל פור הישראלי וכנראה שלא יזכו לעשות בו שימוש. 

אוהדי ירושלים קנו את הכרטיסים באמצעות משרד הכרטיסים התל-אביבים "לאן" בהנחה שקבוצתם, שנחשבה בתחילת העונה, לקבוצה מספר 2 בארץ, תצליח בסופו של דבר להעפיל לטורניר היוקרתי. 

אלא שירושלים זקוקה כרגע לנס כדי לחהשתתף בפיינל פור והאוהדים נותרו  עם כרטיסים. למרות היריבות הגדולה עם מכבי, האוהדים מדגישים שלא תהיה להם בעיה למכור לאוהדים הצהובים כרטיסים, ובלבד שלא יגרם להם הפסד כספי ניכר.

 אחד האוהדים, דדי תפוח,  אמר ל-TELESPORT: "כ-1,200 אוהדי הפועל ירושלים קנו כרטיסים באמצעות משרד הכרטיסים התל-אביבי וכרגע הם תקועים איתם ולא יודעים מה לעשות עם זה. מסתמן שאם הקבוצה, כצפוי ,לא תגיע לפיינל-פור, הם ינסו להיפטר מהכרטיסים באמצעות מכירה דרך האינטרנט או בדרכים אחרות".

תמכרו גם לאוהדי מכבי?

"בהחלט. יש לנו יריבות עם מכבי אבל גם עם חולון. אנחנו רוצים את הכסף בחזרה. שמנו מאות שקלים על כרטיסים, אנחנו חברה צעירים ובשבילנו זה סכום כסף יקר. מדובר בשבילנו בהוצאה ניכרת, מי שיבוא שיקנה ויהנה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק