מזלו של הפחדן

מכבי תל אביב לא הייתה צריכה לסיים 90 דקות שבהם השאירה את הרושם שגם היום בית"ר קבוצה טובה ממנה . לפחות היא לא הפסידה כפי שהורגלנו בעבר. שלומי לויה מסכם את המשחק המרכזי של המחזור השני

יום שני 15 ספטמבר 2008
שלומי לויה
לקבל זה את החילוף של ישראליביץ' בדן רומן ולא כי יש לי חלילה משהו נגד רומן. החילוף האחרון של מכבי ת"א היה צריך להזניק Ӝמגרש את יאניק קאמנן. רק חילוף כזה היה יכול לנסות לעורר לחיים את ההתקפה של מכבי ת"א ולספק עוד קצת עזרה ליבוריאן האומלל. חוץ מזה מול ההגנה האיטית יחסית של ירושלים קמאנן היה יכול להוות מטרד של ממש, אבל בן שמעון העדיף לייבש את החלוץ הצרפתי על הספסל, מה שߜבטח הוסיף עוד מנות של תסכול לחלוץ, שמדי פעם מדווח בכלי התקשורת על כך שמכבי ת"א רוצה למכור אותו.

למרות כל הדברים שנכתבו בשורות הקודמות והביקורת על הזהירות היתרה לטעמי של מכבי ת"א בירושלים, יש גם משהו מנחם אחד עבור אוהדי מכבי ת"א̺ התוצאות. בעבר מכבי הייתה מפסידה נקודות במשחקים האלה, ואחר כך אותן נקודות היו חסרות לה כדי להגיע למשהו. חוזק של קבוצה נמדד גם ביכולת להשיג נקודות במשחקים לא טובים, במשחקים קשים שיוצרים מומנטום חיובי. לקבוצה של רב"ש יש פוטנציאל גבוה מאוד וברגע שהיא תתӗבר היא מסוגלת לנפק הצגות לאוהדים הרעבים שלה, שגם אתמול נתנו הצגה בטדי. כל החוכמה היא לא לאבד נקודות יקרות עד אותה התחברות ובינתיים ביעד הזה הקבוצה מקרית שלום עומדת.
סיכומון קצר: אחרי שני מחזורים השיגה מכבי ת"א ניצחון בשניות האחרונות על בני-יהודה (גם שם היו חילופים הגנתיים מובהקים שכמעט עלו לקבוצה ביוקר) וניצלה בעור שיניה מהפסד לבית"ר ירושלים. עוד כמה תוצאות בדרך הזו ואפשר יהיה להתחיל לדבר על התחת של רן.   

צילום: רונן כרם

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק