מכבי חולון מחזיקת הגביע

גמר הגביע בכדורגל נשים: אלופת המדינה, מכבי חולון השיגה ניצחון לאחר דו קרב פנדלים 3:4 מול אס"א ת"א (1:1 בתום המועד החוקי) והשלימה זכיה בדאבל

יום רביעי 14 מאי 2008
מערכת TELESPORT

מכבי חולון זכתה היום (רביעי) בגביע המדינה לנשים לאחר שגברה 3:4 בפנדלים על אס"א ת"א (1:1) במשחק הגמר שנערך בנס ציונה. חולון שזכתה גם באליפות, השלימה זכיה בדאבל
 
חולון עלתה ליתרון 0:1 במחצית הראשונה משער של אור ארז בדקה ה-25, אך אס"א השוותה בדקה ה-68 משער של דוברת בנדל, 1:1. 10 דקות לסיום נותרה חולון בעשרה שחקנים לאחר הרחקתה של טל שינו בצהוב שני.  

למרות העדיפות המספרית, אס"א לא הצליחה לכבוש את שער הניצחון, ושתי הקבוצות הלכו להארכה. בהארכה העייפות השפיעה על שתי הקבוצות. אס"א היתה קרובה לכיבוש, אך החמיצה פעמיים, ושתי הקבוצות ניגשו להכרעה מהנקודה הלבנה. 

אושרת עיני, ורד כהן, אור ארז וסיוון פחימה כבשו לחולון, מורן פרידמן, עדי שטיין ומורן לביא כבשו לאס"א, בסיום 3:4 לחולון שזוכה בגביע. את גביע המדינה והמדליות העניקו מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, אורי שילה, וסמנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר.  

ההתאחדות לכדורגל הצטרפה ל"פרוייקט הלאומי לספורט נשים" של המועצה לקידום ספורט הנשים בישראל, ומינתה את ניצן דנון, שחקנית עבר בנבחרת, לאחראית על קידום הענף בארץ. דנון, בת 27, הופיעה 6 פעמים במדי נבחרת ישראל, שיחקה בהפועל ת"א ובאס"א ת"א, והיא בעלת ניסיון רב בתחום כדורגל הנשים בארץ.  

ההתאחדות שמה לה למטרה להגדיל את מספר השחקניות הפעילות, מספר קבוצות הנשים הרשומות, ולהגביר את המודעות לקידום כדורגל הנשים בארץ.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק