באסילה בדרך למכבי נתניה

לואיס מרין עוזב לקבוצת ליברייה במולדתו קוסטה-ריקה. סטרול בדרך לבלגיה. הבלם הצרפתי כריסטיאן באסילה במו"מ מתקדם עם הקבוצה וממתין ללותר מתאוס

יום חמישי 15 מאי 2008
אשר גולדברג

כריסטיאן באסילה, בלם צרפתי המשחק בקוטבוס הגרמנית, במו"מ מתקדם עם מכבי נתניה. באסילה ממתין לאישור המהלך ע"י המאמן החדש לותר מתאוס.

מכבי נתניה תצרף בקיץ שני בלמים חדשים ואיכותיים לנוכח עזיבתם הצפויה של הצירים המרכזיים בהגנה: לואיס מרין ואבי סטרול.

הבלם המצויין מקוסטה ריקה סיכם בקבוצת ליברייה ממולדתו ועוזב בעיקר בעקבות לחצים של רעייתו ומשפחתו.

גם אבי סטרול, בעל הדרכון הרומני, צפוי לעזוב והוא מבוקש כרגע בבלגיה. לבלם סעיף שחרור נמוך לחו"ל ובכוונתו להגשים את החלום האירופי אחרי שדחה הצעה של סטיאווה בוקרשט הרומנית לפני שנה.

במכבי נתניה מתכוננים במרץ לקראת משחק הצמרת ביום שבת מול האלופה בית"ר ירושלים בטדי. בקבוצה לא מדברים על אליפות, אך יודעים שניצחון שלהם על האלופה יכניס אותם חזק לתמונת המאבק.

למרות ההכנות הקדחניות לקראת המשחק הכי חשוב של העונה, במכבי נתניה התבשרו אתמול (רביעי) כי החלוץ הצעיר, איתי שכטר סיים את העונה. 

מכה לנתניה: שכטר גמר העונה

איתי שכטר, שסובל מפגיעה בפרק בעקבות הפריקה, סיים את העונה ויזדקק לניתוח לאחר בדיקת מומחה. שכטר אמר לאחר גילוי התוצאות השליליות: "הדבר הכי גרוע שיכול היה לקרות, אבל אלה החיים. אעבוד מאוד חזק בקיץ ואגיע מוכן לעונה הבאה. סומך על חבריי לקבוצה, שיסיימו את העונה בצורה הטובה ביותר".

אוקוצ'ה מבוקש בצרפת - מרין גם יעדר מהמשחק

סוכן השחקנים דדה חדד, פנה היום (חמישי) להנהלת מכבי נתניה והודיע כי שלוש קבוצות מהליגה הצרפתית הראשונה: בורדו, ניס ומונאקו מביעות עניין ומעוניינות לפתוח במו"מ לצירופו של החלוץ אבודו אוקוצ'ה. 

חדד שהעביר קלטות של השחקן לקבוצות ציין, כי מונאקו נראית כרצינית ביותר בעניין השחקן. 

ההצעה הועברה להנהלת המועדון, אולם כרגע המועדון לא מעוניין לשחרר אף שחקן מהסגל, לפני הגעתו של מתיאוס.

ראובן עטר יצטרך להסתדר במשחק הזה ללא הבלם הקוסטריקני המצויין שלו, לואיס מרין, שספג אדום במשחק האחרון מול אשדוד. מי שיחליפו בהרכב יהיה גולן חרמון.

היום נערכה פגישה בין נשיא מכבי נתניה עו"ד גיל לב לבין הבלם. במהלך השיחה ציין מרין כי מבחינתו הוא רוצה עדיין להישאר במכבי נתניה גם בעונה הבאה ולכבד את החוזה שלו במועדון שאותו הוא אוהב, אולם הוסיף כי הבעיות הפנימיות במשפחתו וחוסר הרצון של אשתו להישאר בישראל מעמידות אותו בפני קונפליקט רציני מאוד. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק