נימבה ישחק מול רעננה

בית דין העליון של ההתאחדות הוציא צו עיכוב להרחקה של פטי נימבה, והתיר להפועל פ"ת לשתפו במשחק הגורלי מול הפועל רעננה. יותר מאלף כרטיסים כבר נמכרו

יום חמישי 15 מאי 2008
אשר גולדברג, אסף בילגורי
 פרשת פטי נימבה מסרבת להיגמר. המחלוקת סביב שיתופו של החלוץ ריחפה מעל ראשי המועדון במשך כל השבוע, אולם היום בית הדין העליון של ההתאחדות קבע שנימבה יוכל לשחק בשבת.

נימבה, שכזכור עשה תנועה מגונה לקהל של הפועל עכו במשחק בין הקבוצות לפני כחודש, ספג כרטיס אדום והרחקה משני משחקים בפועל ועוד שניים על תנאי. בעקבות העובדה שזהו האדום השני שסופג נימבה העונה הוא היה אמור להרצות עונש אוטומטי של שני משחקים, בנוסף לעונש הקיים, כלומר 4 משחקים.

יו"ר הקבוצה, אפי צפריר פנה אתמול לדיין אלחדיף בטענה שלא מדובר בעבירה על שחקן יריב על פי סעיף 17 ג' בתקנון ולכן הוא לא צריך להרצות עונש הרחקה אוטומטי ודיון נוסף בנושא התקיים היום בבית הדין העליון, שהחליט לבטל את העונש עד לדיון חוזר בשבוע הבא, כך שנימבה יעמוד לרשותו של מחפוד מחר במשחק הגורלי.

הנהלת הפועל רעננה הודיעה כי היא תסגור את כל הרחובות הסמוכים לאיצטדיון כבר בשעה 14:00 ותעמיד לרשותם של האוהדים הרבים שיגיעו מפ"ת חנייה במתנ"ס הסמוך, שנמצא כק"מ מהאיצטדיון.

היום (חמישי) מתקיימת מכירת כרטיסים לאוהדי הפועל פ"ת באורווה. לא פחות מאלף כרטיסים כבר נמכרו ובקבוצה צופים שכל הכרטיסים שהוקצו לאוהדי הקבוצה ייחטפו כבר היום.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק