רונאלדו יתקאמבק בסיטי?

החלוץ הברזילאי, שכמעט ונעלם ממפת הכדורגל מאז הפציעה הקשה שלו במדי מילאן, קיבל הצעה ממנצ'סטר סיטי ונשמע נלהב: "אני ורוביניו ביחד שווים 50 שערים בעונה"Ȯ בן חיים תתכונן

יום שלישי 16 ספטמבר 2008
אסף בילגורי

קבוצת הרוכשים מאבו דאבי, שהשתלטה על מנצ'סטר סיטי, אינה מבזבזת זמן ואחרי שרכשו את רוביניו מריאל מדריד תמורת 32.5 מיליון יורו, ביום Ӕאחרון של מועד ההעברות, חושבים במנצ'סטר כבר על הרכש הבא שיגיע בינואר.

המועמד המוביל להצטרף לרוביניו וטל בן חיים בסיטי עם פתיחת מועד חלון ההעברות בינואר, הוא רונאלדו. לא רונאלדו הפורטוגלי של מנצ'סטר יונייטד, כי אם רונאלדו הברזילאי של מילאן, חלוӥ שכבר כמעט ונעלם ממפת הכדורגל.

קבוצת הרוכשים מאבו דאבי, מעוניינים להפוך את הסיטי למועדון שיעמוד בקו אחד עם מועדונים כמו מנצ'סטר יונייטד, ליברפול וברצלונה והבטיחו למאמן מארק יוז שיעשו הכול כדי להנחית שחקנים כמו פרננדו טורס, ססק פאברגאס ורונאלדۙניו.

רונאלדו הוא אחד החלוצים הגדולים שצמחו בברזיל אי פעם, אולם נמצא בכושר ירוד מאוד מאז הפציעה הקשה שלו ועלה מאוד במשקל.

רונאלדו עצמו התייחס להצעה שקיבל ואמר: "קיבלתי הצעה מאוד טובה מהסיטי וזה יהיה מאוד מעניין לשחק עם רוביניו. אני והוא ביחד שווים 50 שערים בעונה. בסיטי אמרו לי שהם מעוניינים להפוך את הקבוצה לאחת הטובות בעולם ואני בהחלט יכול לעזור להם להשיג את המטרה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק