מחפוד: זה לא גמור

בהפועל פתח תקווה יודעים שאי אפשר לחגוג את העלייה לליגת העל. עוד מהמאמן מחפוד: "הייתה הקרבה במשחק שלנו". לנדאו: "נקווה למשחקים ספורטייבים במחזור הבא"

יום שישי 16 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 בהפועל פ"ת חגגו את הניצחון הגדול ברעננה כשהותיר בידי הקבוצה את הסיכוי להפעיל לליגת העל בשבוע הבא במשחק מול הפועל רמת גן.

מאמן הקבוצה, אלי מחפוד: "עכשיו הכל תלוי בנו וזה מה ששאפנו אליו, אבל אי אפשר לחגוג כלום ואנו חייבים להשלים את העבודה בשבוע הבא. היה משחק הקרבה וכולם ראו כמה פטי נימבה היה חסר לנו".

בהפועל באר שבע שניצחה את לוד מקווים עדיין לנס. המאמן גילי לנדאו: "אנו בתקופה מצויינת, אנו משחקים כדורגל איכותי וזה קרה כנראה קצת מאוחר מדי. נקווה שכל הקבוצות יתאמצו בשבוע הבא ושיהיו משחקים ספורטיביים. אולי יקרה נס ונעפיל לליגת העל".

הקבוצה הנוספת שיש לה סיכויים להעפיל לליגת העל היא הפועל חיפה שניצחה את ראשון לציון, שגם בתחתית המאבק על היורדת השניה עוד לא הוכרע.

שמחה גדולה הייתה בוינטר אחרי שהכח עמידר רמת גן העפילה לליגת העל. הקפטן אסי דומב: "בכל הסיבוב השלישי היינו במקום הראשון. לא האמינו בנו אבל הוכחנו שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה והגיע לנו לעלות לליגת העל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק