אם תרצו, אין זו ירידה

הסיסמא של אוהדי בני יהודה הופכת מציאותית משבוע לשבוע. הזהובים ממשיכים במסע ההיחלצות המדהים מהקו האדום, והערב רשמו ניצחון שביעי ברציפות, הפעם 0:3 על כפ"ס. ביטון (47)(76) וקובצ'ביץ' (59) כבשו

שבת 17 מאי 2008
מערכת TELESPORT

המחזור ה-31 בליגת 'טוטו' נפתח עם משחק התחתית הסוער והמכריע בין בני יהודה והפועל כפר סבא. חניכיהם של חזי שירזי ויעקב אסייג השיגו ניצחון חשוב 0:3, מצמד של משה ביטון (47) (76) ושער של קובצ'ביץ' (59). 

הזהובים המשיכו ברצף הניצחונות המדהים שהחלו בו ורשמו ניצחון שביעי ברציפות, הפעם על הירוקים מהשרון הנלחמים עימם נגד הירידה לליגת המשנה. הניצחון הקפיץ אותם מעל כפ"ס בטבלה וקירב אותם צעד נוסף אל ההישארות בליגה הראשונה, עם 35 נקודות במאזנם.

חניכיו של אלי אוחנה ממשיכים להסתבך. הירוקים, שכבר היו מחוץ לקרבות הירידה, שבו אליהם לאחר ההפסד 1:0 למכבי פ"ת במחזור הקודם, והיום רשמו הפסד נוסף המקרב אותם לקו האדום. בעשרת משחקיהם האחרונים רשמו ניצחון בודד בלבד ו-6 הפסדים. 

מהלך המשחק:

דקה 3 - התקפה מתפרצת של בני יהודה הסתיימה בבעיטה של משה ביטון מכ- 22 מטרים, אך הכדור שלו לא היה מספיק חזק ולויטה קלט אותו ללא כל בעיה.

דקה 16 - תמיר כחלון, עם דריבל מדהים, פרץ לרחבה ומצא בה את בארדון, שבעט את הכדור גבוה מעל השער של כפ"ס.

דקה 20 - משה ביטון דהר כל הדרך באגף שמאל, חתך למרכז ומכ- 15 מטרים בעט למסגרת, אך לויטה הדף בגופו.

דקה 29 - ביטון פרץ באגף, חלף על פני לירון זרקו, ושלח כדור רוחב למרכז הרחבה שהורחק על ידי ישראלביץ', רגע לפני שביטון הספיק להגיע אליו.

דקה 33 - כחלון מצא את ביטון במסירת עומק נהדרת, ביטון העביר לבלדוט, שמיהר לבעוט מכ- 14 מטרים, אך החמיץ את השער בסנטימטרים ספורים.

דקה 35 - כחלון ניסה את מזלו עם בעיטה לשער מכ- 10 מטרים, אך הכדור שלו נחת בידיו של לויטה.

דקה 37 - בארדון פרץ באגף שמאל ושלח כדור רוחב. לויטה זינק וקלט את הכדור לפני שרגל כתומה תדחוק אותו לרשת.

דקה 42 - חילוף ראשון במשחק, שנכפה על אלי אוחנה. לירה נפצע והוחלף ע"י עידן שום.

דקה 47 - משה ביטון העלה את בני יהודה ל- 0:1.  אברבנל מצא את ביטון לבד ברחבה, האחרון עצר את הכדור באלגנטיות ושלח אותו לרשת.

דקה 48 - ברדון הרים כדור מאגף שמאל, בלדוט בעט טיל מאוויר, אך לויטה הצליח להדוף.

דקה 56 - אבי קנפו הרים כדור מפינת הקרן, יבואה נגח החוצה.

דקה 59 - הרוויה קובצ'ביץ' העלה את בני יהודה ל- 0:2. כדור חופשי של קובצ'ביץ' מכ-18 מטרים, חלף על פני החומה ופגש את הרשת של לויטה.

דקה 60 - כניסה קשה של אביחי ידין בקובצ'ביץ' זיכתה אותו בכרטיס אדום. כפ"ס, בפיגור של שני שערים, נותרה ב-10 שחקנים.

דקה 66 - כחלון קיבל כדור על סף הרחבה, התקדם ומכ- 12 מטרים בעט למסגרת. לויטה זינק והדף לקרן שלא מומשה.

דקה 72 - כחלון הרים כדור מאגף שמאל, לירוי צעירי המשיך אותו מהאוויר, אך מחוץ למסגרת.

דקה 76 - משה ביטון קבע 0:3 לבני יהודה. לוקמן שלח כדור עומק לנפלא לביטון, שבאחד על אחד כבש את השער השני שלו במשחק וקבע את תוצאת הסיום.


הרכב בני יהודה: דלה אינוגבה, אלי אברבנל, זאב חיימוביץ', מילאן מרטינוביץ', עוז ראלי, הרוויה קובצ'ביץ', לירוי צעירי (אלי ביטון 74'), תמיר כחלון (אימורו לוקמן 74'), סדריק בארדון, אסי בלדוט (יאיר אזולאי 83') ומשה ביטון.

הרכב הפועל כפר סבא: אוהד לויטה, אורי אוזן (מאור מליקסון 68'), דגלאס דה סילבה, לירון זרקו, לירה (עידן שום 42'), אביחי ידין (הורחק 60'), קובי מויאל (ביל גוזנאלס 50'), בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ', אבי קנפו וסמואל יבואה. 

לעיניי כ- 7,000 צופים באיצטדיון 'בלומפילד', יפו.
שופט המשחק: חיים יעקב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק