זה עוד לא נגמר

יעקב אסייג, ממאמניה של בני יהודה, לא נח על זרי הדפנה אחרי הניצחון החשוב 0:3 על כפ"ס: "אם לא נעשה עוד 3-4 נקודות, לא נישאר בליגה". משה ביטון: "רוצה להשיג את כל 6 הנקודות שנותרו בקופה"

שבת 17 מאי 2008
מערכת TELESPORT

בני יהודה רשמה היום ניצחון שביעי ברציפות, הפעם על כפ"ס המתדרדרת בתוצאה 0:3, וכעת במאזנה 35 נקודות יקרות מפז, שני מחזורים לסיום העונה.

יעקב אסייג, מאמנם של הזהובים בצוותא עם חזי שירזי, אמר בסיום: "אנחנו מאוד מאושרים אבל יודעים שזה עוד לא נגמר. ברגע שאתה מבקיע גול במשחק כזה, הקבוצה השניה הולכת קדימה ואז אתה יכול להבקיע עוד גול. רציתי שהשחקנים ילכו קדימה. אני עדיין לא רוצה להיות מאמן, אבל אני מסתכל קדימה. עדיין המצב שלנו קשה, כי אם לא נעשה עוד 3-4 נקודות, לא נישאר בליגה. אנחנו צריכים לנצח עוד כדי להישאר בליגה". 

משה ביטון, שכבש צמד, אמר: "תמיד טוב לכבוש שערים. כל הקבוצה נתנה לב גדול. אנחנו נלחמים כל השבוע כדי להביא נקודות, ואני שמח שזה מצליח. יש לנו עוד מאבקי ירידה והכי חשוב שנישאר בליגה. לגבי שני המשחקים שנותרו, אנחנו חייבים כל נקודה כדי להישאר בליגה, ואני רוצה להשיג את כל ה-6".

אלי טביב, בעליה של כפ"ס, לא הסתיר את אכזבתו משחקניו: "בני יהודה רצו יותר. שיחקנו חלש ביותר. הרבה זמן לא נתקלתי בכזה חוסר אכפתיות, אדישות, וזה חבל כי זה היה משחק שהיה חשוב לנו. נותרו עוד שני משחקים, אבל אני מאוד מאוכזב מהמשחק שלנו ומחוסר האכפתיות של השחקנים. אני חושב שהם היו צריכים לשחק עם יותר ביטחון, והם לא עשו את זה". 

טביב המשיך לפרוק את התסכול ואמר: "הקהל של בני יהודה נתן להם פוש, ואצלנו היו מבוהלים ולא רצו ולא שיחקו. במשך כל העונה שיחקנו כדורגל טוב, אבל נקלענו לבעיית פציעות. היום שיחקנו בהרכב מלא, אבל זה לא נראה טוב. אלי אוחנה עושה את המקסימום, הוא מלהיב את השחקנים בחדר ההלבשה, אבל זה שהשחקנים לא מתלהבים מספיק זו לא אשמתו. לא האמנתי שניקלע למצב כזה עם סגל שחקנים כזה, שמתאים לקבוצה שצריכה להיות למעלה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק