כמה יפים היו אותם ימים

במכבי רוצים לחזור לימים היפים והטובים ולאחר הניצחון על מכבי פ"ת 1:2, נשארה הקבוצה באופן כמעט סופי בליגת העל ויכולה להתחיל בדרכה החדשה . אבי נמני עלה בדקה ה-90 ונפרד מהקהל הצהוב שהשיב לו אהבה גדולה

שבת 17 מאי 2008
מערכת TELESPORT
אבי נמני הוא כוכב הערב לאחר הניצחון של מכבי ת"א על מכבי פ"ת 1:2, בדקה ה-93 לאחר דין ודברים בין נמני לניר לוין במשך כ-10 דקות בהן לא הסכים נמני להיכנס מחשש שיגרום נזק לחבריו ולקבוצה נכנע אבי נמני לקהל ועלה על הדשא בבלומפילד בפעם האחרונה כשחקן פעיל.

מכבי היו טובים מן הדקה הראשונה והצליחו לעלות ליתרון כבר בדקה ה-15 כאשר ליאור ז'אן נגח טוב כדור קרן שהגיע אליו היישר מדן רומן. בדקה ה-39, היה זה סולי צמח שסיים התקפה יפה של פ"ת בנגיחה היישר לרשתו של יבריץ'.

המחצית השניה נפתחה שליטה של הכחולים מפ"ת אבל עמדה בסימן אבי נמני ודקת הכניסה שלו למגרש, בדקה ה-87 חתם יאניק קמאנן את תוצאת המשחק לאחר שסיים התקפה מתפרצת טובה של הצהובים ונתן את האות לפתיחת החגיגות של נמני והקהל. 

מחצית ראשונה:

מכבי ת"א פתחה את המשחק טוב והגיע למספר הזדמנויות בפתיחה, אלן מסודי ניסה בדקה ה-11, לסיים מתפרצת יפה של הצהובים אבל נאור פסר היה שם כדי לבלום.  שלוש דקות אחר כך שוב פעם מסודי ניסה לבעוט אבל נבלם.

בדקה ה-15, ליאור ז'אן כבש שער חשוב לצהובים: ליאור ז'אן עלה טוב לכדור קרן של דן רומן שהגביע מימין, ובקלות נגח פנימה ללא תגובה מאוהד כהן, שוער פ"ת. 

המשחק נרגע לאחר כיבוש השער של ז'אן עד לדקה ה-29,  בה לירן כהן שלח כדור טוב לטל בן חיים בתוך הרחבה, בעט לא טוב, עומר דמארי ורוביל סרסור היו על הריבאונד אבל גם הם לא הצליחו לכבוש.

בדקה ה-39, סולי צמח כבש לפ"ת ואיזן ל-1:1 עומר דמארי פרץ לרחבה והרים כדור קצר ומדויק היישר לראשו של סולי צמח שבקלות כבש מקרוב.

מחצית שניה:

פ"ת פתחה את המחצית השניה בתנופה ו-20 שניות מהפתיחה טל בן חיים פרץ באגף השמאלי ושלח כדור טוב אל עבר השער, יבריץ' נעלץ לזנק כדי להציל גול.

בדקה ה-56, הזדמנות מצויינת לפ"ת, טל בן חיים עובר בקלות את ביסארה ומישאלוב בקלות ושלח כדור אדיר שפגע בעמוד השער.

בדקה ה-87, יאניק קמאנן העלה את מכבי ל1:2: פעולה נהדרת של רודי חדד פריצה באגף השמאלי, מסר כדור מצוין לקמנאן שבקלות בעט פנימה ו1:2 לצהובים.

בדקה ה-90, ניגש אבי נמני, הסמל של אוהדי מכבי ת"א לעמדת החילופים ולאחר דין ודברים ארוך ביינו לבין ניר לוין הסכים בסופו של דבר להיכנס משחק, להופעתו ה-429 בליגה.

הרכבים:

מכבי ת"א: דרגוסלאב יבריץ'; רביד גזל, ג'ו ביסארה, משה מישאלוב, ארז מסיקה; דן רומן, ג'ונתן אסוס, ליאור ג'אן, יוסי שבחון, אלן מסודי; יאניק קמנאן.

מכבי פ"ת: אוהד כהן; איסמאעיל עאמר, ניצן דמארי, קובי גנון, נאור פסר; חבייר דירסאו, סולי צמח, לירן כהן, עומר דמארי; טל בן חיים, רוביל סרסור

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק