תם עידן שחקן במכבי תא

ליגת העל: הסמל והאגדה מספר 8 צהוב, אבי נמני שיחק את משחקו ה-429 והאחרון במדי מכבי תל אביב: אהבה כזאת לא מקבלים כל יום. אני מודה לכולם. לוין: התסריט היה כתוב מלמעלה

שבת 17 מאי 2008
אשר גולדברג

סיכום תקופה - אבי נמני, שהחל את הקריירה המפוארת מעונת 1989 במכבי תל אביב, שיחק את משחקו האחרון בקריירה בניצחון 1:2 מול מכבי פתח תקווה. 

חתן המשחק, אבי נמני: "לא רציתי לשחק כל כך, רציתי יותר שננצח. יותר חשוב מאבי נמני התוצאה לקבוצה, העיקר שהקהל יהיה מאושר. לפי מה שהבנתי בזכות הניצחון נשאר בליגה, יש לנו תוכניות מאוד גדולות, שמכבי תחזור להיות בצמרת הכדורגל הישראלי. 

"אני מתרגש, זה לא כל יום שאיצטדיון מלא, ואהבה כזאת גדולה ונאמנו כזאת גדולה. אין לי מילים, אני לא אשכח את האנשים הללו, זה דבר בלתי נשכח. תודה רבה לכולם, אנשים כאן טרחו ושהערב הזה יעבור כמו שצריך".

על התחושות הפנימיות: "אהבה כזאת לא מקבלים כל יום, אין יותר טוב מזה. יש כאן הרבה שחקנים ששיחקו כדורגל ולא הוקירו להם תודה, כמו ברקוביץ', חזן ורבים וטובים. תם עידן שחקן במכבי ת"א".

על ההמשך: "אני מאמין שנמשיך להרתם לקבוצה כדי להחזיר אותה לטופ של הכדורגל הישראלי". על התפקיד הבא: "אני יודע לעשות את ההפרדה ולעשות סטופ, זה כיף איך שזה נגמר, אני מודה לכולם".

ניצן שירזי: "מצד אחד היינו מרוצים, ספגנו שער בדקות אכזריות, זה לא היה פשוט. שנייה של חוסר ריכוז וספגנו שער, לא נפלנו ממכבי תל אביב אפילו עם כל הטקסים שהיו לפני המשחק. הסתכלנו למכבי בגובה העיניים. 

"אמרתי לשחקנים שזהו מועדון ענק בתקופה לא טובה. למרות שהפסדנו, אנחנו נשאר בליגה הזאת, זה יהיה קשה עד הרגע האחרון. נצטרך עוד 4 נקודות כדי להשאר באופן סופי. בכדורגל הישראלי כאן, זה לא פשוט, התחתית בוערת. תמיד חוויה לשחק מול קהל כזה. 

ניר לוין: "ידענו שאבי ישחק בסוף, כנראה שזה היה כתוב מלמעלה, שהוא נכנס במצב של יתרון. היה בכך סיכון שאבי יכנס, אבל הקבוצה הייתה יותר חשובה עבורו. היינו חייבים לתת לו את הכבוד, אני בתוך תוכי, שגם אם היה תיקו, התכוננתי לתת לו לשחק במשחק הבית האחרון של הקבוצה"

השחקן המצטיין, טל בן חיים: "לא כיף להיות מצטיין במשחק הפסד. היינו טובים יותר, לא נכנס אין הרבה מה לעשות. אני לוקח את ההזדמנות בשתי ידיים, צריך להשקיע כדי לשחק בהרכב הראשון".

צפו באוהדים מדברים על נמני לפני המשחק על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק