זה חלום של כל מאמן

יצחק שום, מאמן בית"ר ירושלים חגג דאבל היסטורי עם בית"ר ואמר: "זו הרגשה נפלאה, גם אם זה לא לרצונם של כמה אנשים". מיכאל זנדברג: "הוכחנו לכולם מה אנחנו שווים. השחקנים שלנו ווינרים"

שבת 17 מאי 2008
שלמה חסיד

אז הפעם אוהדי בית"ר לא פרצו למגרש. טדי לא היה מלא בעקבות העונש שספגה הקבוצה, אך החגיגות שפרצו מיד עם שריקת הסיום של מנשה משיח לא ביישו את הפירמה.

בית"ר ירושלים זכתה בדאבל היסטורי בסטייל עם ניצחון גדול 0:3 על מכבי נתניה. ומסיימת את העונה בצורה מושלמת.

יצחק שום, מאמנה של בית"ר התפנה מהחגיגות ואמר מיד בסיום: "אני שמח זה חלום של מאמן. זו הרגשה הנפלאה ביותר, גם אם זה לא היה לרצונם של כמה אנשים. 

עידן טל: אין יותר כיף, אין מה לומר. זו עבודה קשה, היה לי קשה יותר מכולם בתחילת העונה ואני מאושר".

מיכאל זנדברג, שכבש את השער השני אמר: "אין יותר מתאים מראוי מאשר משחק מקום ראשון מול מקום שני כדי להבטיח את האליפות. אניח חושב שהוכחנו לכל מי שהיה ספק ביכולת שלנו כדי להוכיח מה אנחנו שווים. השחקנים שלנו ווינרים בנשמה שיודעים להתעלות מתי שצריך ואני אוהב אותם אחד אחד.

אריק בנאדו: "אין שבוע יותר מושלם מזה. אנחנו שמחים, מגיע לנו, עשינו עונה גדולה. פיקפקו בנו לא מעט אבל עשינו את זה והוכחנו לכולם מי הקבוצה הטובה ביותר בארץ. אנחנו מרוצים עד השמיים. זה דאבל ראשון בקריירה שלי אז אני מתרגש אפילו יותר מתמיד"

על הקהל של בית"ר אמר: "אני חושב שגם מי שנמצא פה אז יש אווירה מדהימה, חבל לראות את המזרחי ריק אבל לא נורא יש לנו חגיגות גדולות ביום חמישי בגן סאקר ואנחנו נעשה שמח ויהיה טוב".

שמעון גרשון: "ערב גדול, בכלל שבוע של הכרעות מבחינתינו ותארים. אני חושב שהיתה לנו עונה מדהימה שצריך לזכור אותה ולא לקחת אותה כמובן מאליו. צריך להגיד תודה רבה לכל הצוות, להנהלה, לשחקנים לכולם".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק