עימות קשה בין חדד לרומן

תקרית נוספת באימון מכבי תל-אביב: באימון אתמול התעמתו רודי חדד ודן רומן, כשבסופו של האירוע מרעיד את חדרי ההלבשה הבכי של הצרפתי. שחקן בקבוצה: "כל עוד הצרפתים פה, לא נהיה בצמרת"

יום חמישי 18 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 מי שחשב שפרשת אסוס ואבי יחיאל היא האחרונה במכבי תל-אביב, טעה ובענק. פיצוץ גדול באימון מכבי תל-אביב וסיפור שמסעיר את השחקנים והמערכת. באימון מכבי תל-אביב פרץ עימות של דחיפות, קללות ואיומים בין רודי חדד לדן רומן. 

שחקנים בקבוצה הפרידו בין הצדדים ונדמה שהמתח בקבוצה נרגעȠוששני השחקנים מבינים שעדיף להם לשמור מרחק אחד מהשני ולא לחמם את האווירה, כשלפני האימון, ומייד אחרי שאבי יחיאל התנצל, הועבר מסר חד וברור שהשחקן הבא שיעבור עבירת משמעת קשה, ישלם על כך ביוקר.

שימו לב מה קרה בהמשך היום. אחד השחקנים הבכיריߝ במכבי תל-אביב סיפר: "ירדנו לחדר ההלבשה ופתאום החדר רעד מהבכי של רודי חדד. הבכי היה חזק, כאילו העולם נחרב. רודי חדד דיבר בצרפתית ולא הפסיק לבכות. מתברר שהוא טען שדן רומן קילל בעברית את אימו. חדד לא נרגע ואמר שאמו זה הדבר היקר ביותר שיש לו בעߕלם ושהוא לא ייתן לאף אחד להזכיר את שמה".

השחקנים הרגיעו את חדד, דבר שלקח דקות ארוכות ולמקום נזעקו בכירי מכבי תל-אביב להרגעת האווירה. לאורך כל היום קיימו ראשי הקבוצה התייעצויות כיצד לפתור את הנושא ובכלל את האווירה הלא חברית בין שחקני הקבוӦה. נראה שההחלטה היא קשה אבל שחקנים נוספים בקבוצה טענו שהרכש הרב שמכבי תל-אביב הביאה הקיץ גורם למחנאות בקבוצה והזכירו תקריות מהעונה שעברה שהיו לאסוס ולחדד עם דן רומן, ליאור ז'אן ושחקנים נוספים.

שחקן נוסף ממכבי תל-אביב אמר הערב: "כל עӕד 2 הצרפתים יהיו בקבוצה, היא לא תוכל להתחבר כקבוצה ולהגיע לצמרת. תמיד יהיה הפתיל הקצר שיפריע למאמן לעבוד".

הידיעה פורסמה לראשונה בשעה 4:48

תגובות

טלספורט בפייסבוק