2

ועכשיו: גביע אופא

אחרי יומיים של מחזור פתיחת ליגת האלופות, Ӕגיע יום חמישי והתור של משחקי גביע אופ"א. הפועל תל-אביב תארח את סט. אטיין הצרפתית אך אנו נמליץ על 3 משחקים שונים

יום חמישי 18 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
 לאחר יומיים של מחזור פתיחת ליגת האלופות, הגיע התור של משחקי הסיבוב האחרון לפני שלב הבתים בגביע אופ"א. כמדי יום אנו נמליץ על 3 משחקים מומלצים. ואף מילה על משחקה של הפועל תל-אביב בגביע אופ"א הערב מול סט.אטיין.

משחק מספר 64: אומוניה ניקוסיה - מנצ'סטר סיטי

איצטדיון ה-GSP בקפריסין יארח הערב את משחקה של אומוניה ניקוסיה, הקבוצה החזקה מקפריסין שמראה את התחזקותו של הכדורגל הקפריסאי, ביחד עם קבוצת אנורתוӡיס המשחקת בליגת האלופות. מנגד, תשחק מנצ'סטר סיטי האנגלית, הקבוצה השואפת בתוך מספר שנים להיות החזקה בעולם.

מנצ'סטר סיטי בסיבוב הקודם עלתה בזכות בעיטות עונשים מ-11 מטרים אך הפעם הסיפור שונה. הסיטי נקנו על ידי בעלים מאבו-דאבי והכוונות ללכת הכי רӗוק שאפשר בכל המפעלים כבר מהעונה, לכן הנחיתו הסיטי את רוביניו, אך הוא צפוי שלא לפתוח מחר בהרכב.

הכדורגל הקפריסאי במגמת עלייה ולסיטי, למרות כל הכוונות וההצהרות, יש עוד דרך ארוכה. ההכרעה תעבור למשחק הגומלין במנצ'סטר.

ההימור: X, היחס 3.25


משחק מספר 76: דורטמונד - אודינזה

משחק מרתק מאוד עוד לפני שלב הבתים מפגיש בין בורוסיה דורטמונד מליגת הבונדסליגה הגרמנית מול אודינזה מליגת הסרייה א' האיטלקית.

דורטמונדȬ הקבוצה עם האיצטדיון כנראה הביתי ביותר בגרמניה, בעל עבר עשיר ואף זכיה בליגת האלופות בעשור הקודם, בנתה השנה קבוצה חזקה על מנת לרוץ חזק באופ"א ובליגה הגרמנית כדי לנסות ולחזור לימים עברו, לאחר שבשנים האחרונות נכשלה הקבוצה. דורטמונד פתחה את הליגה מצוין ע۝ 2 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו, 1:1 מול באירן מינכן ו-3:3 גדול מול שאלקה, אז חזרה דורטמונד מפיגור 0:3.

מנגד, אודינזה חזרה אף היא בשנים האחרונות לצמרת הכדורגל האיטלקי ואף השתתפה בליגת האלופות וכעת חזרה למקומה הטבעי, גביע אופ"א. אודינזה פתחה את הליגה עם ניצחון מרשים בבית בתוצאה 1:3 מול פאלרמו ולאחר מכן נוצחה בטורינו על ידי יובנטוס. לאודינזה חוד מרשים שסוחב אותם עם די-נטאלה המצוין וקוואגליארלה.

באודינזה הצהירו שהם מגיעים לגרמניה על מנת לנצח את המשחק ולתקן את הטעויות ממשחק הליגה האחרון בטורינו, אבל דורטמונד במבצרה ועם מסורת עשירה באירופה לא תפסיד את המשחק. 

ההימור: 1, היחס 1.7


משחק מספר 89: מאריטימו - ולנסיה

ולנסיה הספרדית, שזכתה במפעל גביע אופ"א בשנת 2001, היא פייבוריטית ברורה למשחק מול הפורטוגלים. העונה האחרונה של ולנסיה בליגה הספרדית הייתה רעה והקבוצה אף הייתה על סף ירידת ליגה בחלק לא מבוטל של העונה, אך השנה הכוונות אחרות.

הקבוצה סירבה להצעות עתק על הקשר דויד סילבה אשר הולך ומשתבח ועל מלך שערי היוߨו הקיץ, דויד וייה. מנגד, מאריטימו פתחה את העונה עם 2 הפסדים ב-2 משחקי הליגה שערכה ונראית רע. הפורטוגלים יבואו במטרה להתגונן ולשחק על תוצאה מכובדת, כי ולנסיה, גם אם תפשל הערב בפורטוגל, לא תתקשה בביתה לנצח ולעלות לשלב הבא. אך ולנסיה טובה יותר ותסיים את הסיפӕר כבר הערב.

ההימור: 2, היחס 1.65

תגובות

טלספורט בפייסבוק