מאנצ'יני נשאר בעונה הבאה

איטליה: למרות השמועות לגבי הגעתו של הפורטוגלי מוריניו לסן סירו, נשיא קבוצת אינטר, מאסימו מוראטי קבע כי המאמן הנוכחי נשאר: הוא ישאר. סטאנקוביץ': ראויים לאליפות

יום ראשון 18 מאי 2008
מערכת TELESPORT

ארץ המגף נצבעה שחור כחול, הנראזורי זכו באליפות שלישית ברציפות וה-16 בסך הכל. אינטר ניצחה 0:2 את פארמה בחוץ, במסגרת המחזור האחרון וזכתה באליפות. 

המתח נמשך עד המחצית השנייה, שבה זלאטן איברהימוביץ' נכנס למגרש. הסרבי/שוודי תרם צמד בניצחון המתוק. חברו לקבוצה, דג'אן סטאנקוביץ' אמר בסיום: "אנחנו ראויים לזכות בסקודטו. כולם יכולים לחשוב על דברים שונים, אבל הוכחנו שאנחנו הטובים באיטליה. 

"סבלנו בחודשיים האחרונים, אבל בסופו של דבר הראנו לא מעט אופי והצלחנו לנצח. זה לא היה קל ואנחנו שולחים מחמאות לרומא, שנלחמו עד השנייה האחרונה. זו הייתה עונה לא פשוטה, אך מחשלת במיוחד". 

האליפות כאמור הוכרעה במחזור האחרון והוסיפה טעם מיוחד לעונה מיוחדת: "זה תמיד נחמד לזכות בדרך שלנו. עשינו אתז ה מיוחד ומרגש, ככה אנחנו אוהבים זאת" - סיכם סטאנקוביץ' את האליפות ה-16 של הנראזורי. 

ומה לגבי זהות המאמן? אל תדאגו, נשיא הקבוצה, מאסימו מוראטי נשמע בטוח בעצמו לאחר הניצחון והזכיה באליפות: "מאנצ'יני ישאר! אין אף אחד שצריך לדאוג לגבי זהות המאמן. זאת הייתה אליפות שסבלנו ממנה, אבל בסופו של דבר היינו ראויים לה".

תמונה: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק