גוטמן: רוצה להישאר בהפועל

הפועל ת"א ומכבי חיפה נפרדו הערב בתיקו 1:1, כהאדומים השיגו נקודה נוספת בקרב ההישרדות בליגת העל. גוטמן בסיום: "רוצה להישאר בהפועל בכל תקציב". סקאוטים מבלגיה עקבו אחרי דגו.

יום ראשון 18 מאי 2008
אשר גולדברג

הפועל ת"א השיגה הערב עוד נקודה בדרך להישרדות שלה בליגת העל לאחר תוצאת תיקו 1:1 מול מכבי חיפה. הדקות הראשונות של המשחק היו משעממות וללא הזדמנויות משמעותיות לאף אחת מהקבוצות. מכבי חיפה שלה משחק זה היה פחות חשוב עלתה לראשונה על לוח התוצאות 2 דקות בתוך המחצית השניה.

ליאור רפאלוב קיבל כדור מצוין ממסיללה לאחר דאפל פס בינו לבין גיטא, רפאלוב ניסה את מזלו מול אניימה פעם אחת ונעצר, בפעם השניה כבר עשה זאת כמו שצריך מול שער כמעט ריק. 7 דקות בדיוק לאחר מכן היה זה ברוך דגו שחזר לעצמו לאחר ההחמצות הדרמתיות בגמר הגביע כאשר כבש בנגיחה חזקה לרשתו של דוידוביץ' והציל את קבוצתו מהפסד.

האדומים היו טובים יותר מחיפה במחצית השניה והגיעו למספר הזדמנויות מסוכנות, בדקה ה-58, שוב פעם דגו שלח כדור לעמוד השער, שלומי ארביטמן היה על הריבאונד ושלח את הכדור היישר לקורה. הפועל ת"א זקוקה לניצחון באחד משני המשחקים שנשארו לה לסיום העונה בכדי לקבוע באופן סופי כי נשארה בליגת העל.

עם סיומו של המשחק, התראיין אלי גוטמן לתקשורת והכריז: "אני רוצה להישאר בהפועל בכל תקציב". 

במהלך המשחק, עקבו נציגים מבלגיה, אחרי קשר האדומים, ברוך דגו. 
 מחצית ראשונה:

25 דקות של כדורגל באצטדיון בלומפילד, דקות משעממות ללא הזדמנויות ממשיות לכיבוש שער לא של הירוקים מחיפה ולא של האדומים מת"א.

בדקה -26, ניסה את מזלו אנסומבו מ-20 מטרים אבל החמיץ בהרבה את השער, דקה לאחר מכן היה זה פאנטני שניסה את מזלו מ-30 מטרים להפתיע את אניימה שלא התקשה לעצור כדור חלש של החלוץ הירוק.

בדקה ה-29, הזדמנות מצויינת להפועל ת"א, וואליד באדיר קיבל כדור מצויין בתוך הרחבה ובעט חזק, דוידוביץ' זינק טוב והרחיק לקרן.

מחצית שנייה:

בדקה ה-47: ליאור רפאלוב העלה את חיפה ל1:0:
ליאור רפאלוב קיבל כדור ממיסללה אחרי דאבל פס בין הדרום אפריקני לאושרי גיטה, רפאלוב מצא עצמו לבד מול אניימה אך שוערה של הפועל הדף בקלות עד לרגלו של רפאלוב שמזוית קשה יותר אך מול שער כמעט ריק כבש.

בדקה ה-54, ברוך דגו איזן את תוצאת המשחק 1:1: פאביו ג'וניור הרים כדור מדויק לרחבה מהאגף השמאלי, ברוך דגו הגיעה אל הכדור בצורה חזקה ונגח פנימה 1:1.

הפועל ת"א לא נרגעה לאחר השער, ובדקה ה-58, ברוך דגו נגח כדור שהכניע את דוידוביץ' אל פגע בעמוד השער, על הריבאונד היה שלומי ארביטמן שנגח היישר לקורה. 3 דקות לאחר מכן בדקה ה-61, היה זה טלקיסקי ששלח כדור חופשי חזק אל עבר השער, דוידוביץ' היה שם כדי לעצור.

בדקה ה-74, ליאור רפאלוב קיבל כדור ענק מפאנטני לאחר שנשאר לבד מול אניימה אבל במקום להחליק את הכדור לרשת, ניסה להתחכם ושלח את הכדור לחוץ. החמצה גדולה לחיפה.

הרכבים:

הפועל ת"א:
וינסנט אניימה; עמרי קנדה, וואליד באדיר, אלין טופוזאקוב, יגאל אנטבי; מזואה אנסומבו, שי אבוטבול, דמיטאר טלקיסקי, ברוך דגו; שלומי ארבייטמן, פאביו ג'וניור
.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, שי מימון, דייגו קרוסה, פיטר מסיללה; בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, ג'ובאני רוסו, ליאור רפאלוב, אושרי גיטא, טמבינקוסי פאנטני

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק