פירס ניצח את לברון

נ.ב.א: 45 נקודות של לברון ג'יימס לא עזרו לקאבס מול פול פירס שהפציץ 41 נקודות והוליך את קבוצתו לגמר המזרח עם ניצחון 92:97, בו תפגוש את דטרויט

יום שני 19 מאי 2008
מערכת TELESPORT
זה היה קשה, היא לא הצליחה לנצח בחוץ עדיין בכל הפלייאוף, אך בוסטון עשתה את מה שציפו ממנה והעפילה לגמר המזרח עם ניצחון 92:97 במשחק שהפך לדו קרב פרטי בין פול פירס ללברון ג'יימס.

כמו כל הסידרה, גם המשחק הזה סידר אקשן לא קטן על הפרקט של הגארדן. הסלטיקס, שהושפלו במפגש הקודם אצל הקאבס וקלעו רק 69 נקודות, הצליחו לחזור לעצמם, להשיג ניצחון רביעי בסדרה ולעלות לגמר המזרח, שם יפגשו את דטרויט, של פיליפ סונדרס.

המארחים פתחו את המשחק חזק ו-8 דקות מהפתיחה כבר הובילו 4:14,  תוך כדי משחק הגנה מצוין. הקאבס התאוששו מעט ועד סיום הרבע הראשון, צמצמו ל-13-18.

את הרבע השני שוב פתחו הירוקים חזק וברחו ל- 28:40 ועד לסיום המחצית הפער נשמר על עשר נקודות הפרש (40:50).

לברון וחבריו לא ויתרו ופתחו את הרבע השלישי בסערה, עם ריצה של 9-2 וצמצום הפער עד ל-3 נקודות (56:59). מכאן ועד לסיום הרבע, בוסטון העלתה את ההפרש והקאבס מצידם צימקו את הפער.

ברבע הרביעי, כשהניצחון כבר היה נראה באופק והסלטיקס הובילו ב-7 הפרש, הצליחו הקאבס לחזור עד לפיגור של נקודה (88:89), מכאן הסלטיקס הלכו כל רגע לקו העונשין וגם שם הפגינו יכולת טובה, דבר שהבטיח להם ניצחון והופעה בגמר.

פול פירס, היה הקלע הבולט אצל בוסטון וסיים עם 41 נקודות כשמתוכם הוא קולע 4 שלשות.
קווין גארנט, סיים עם "דאבל דאבל", כשקלע 13 נקודות וקלט כמות דומה של כדורים חוזרים.

אצל הקאבס, בלט לברון ג'יימס עם 45 נקודות ושישה אסיסטים, דלונט ווסט הוסיף 15 נקודות משלו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק