רוחו של רד ריחפה מעלינו

פול פירס, שהוביל את בוסטון לגמר המזרח עם 41 נקודות, ריגש וזקף את הניצחון לזכותו של רד אורבך, המאמן האגדי של בוסטון, שהוליך אותה לאליפויות בשנות ה-60

יום שני 19 מאי 2008
מערכת TELESPORT

בעונה שעברה ניצח לברון ג'יימס כמעט לבדו את דטרויט באולמה בגמר המזרח והעלה את קליבלנד לגמר ה-נ.ב.א. 

הלילה היה נדמה שלברון שוב חוזר על ההצגה שלו במשחק ההוא, אך הפעם עמד בדרכו פול פירס מבוסטון, שבתצוגת השיא שלו בקריירה הוביל את הסלטיקס לגמר המזרח מול דטרויט עם 41 נקודות.

"הוא שיחק יוצא מהכלל, הוא קלע באחוזים מדהימים מבחוץ וזו הסיבה שהוא יהיה בגמר המזרח ואנחנו לא". כך פירגן לברון ג'יימס לפול פירס, אחרי ש-45 נקודות שלו לא הספיקו לקליבלנד.

"הייתי מאוד עירני במשחק. קליבלנד לא נתנה לנו לברוח ואני שמח שהצלחתי להוביל את הקבוצה שלי לניצחון המתוק הזה". כך אמר פול פירס, חתן השמחה מיד בסיום משחק הניצחון.

פול פירס, שתמיד נחשב לכוכב הגדול של בוסטון, מעולם לא היה במעמד של גמר המזרח או אפילו קרוב לכך והתצוגה שלו הלילה שמה אותו בשורה אחת עם שחקנים כמו קובי בראיינט וטים דנקן, כאחד השחקנים הטובים בליגה.

פירס היה מאושר בסיום המשחק וריגש את אוהדי בוסטון כשאמר: "רוחו של רד ריחפה מעלינו". כשהוא מתכוון לרד אורבך, המאמן האגדי של בוסטון שהוביל אותה לאליפויות בשנות ה-60.

צילום: רויטרס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק