הפועל ראשלצ אלופה

כדוריד: לאחר שלוש שנים בהם מכבי שלטה בענף, זכתה הערב הפועל ראשון לציון באליפות אחרי 25:25 בסיומו של המשחק

יום שני 19 מאי 2008
מערכת TELESPORT
כדוריד:  משחק מספר 5 בסדרת הגמר נערך הערב בגן נחום, מגרשה הביתי של מכבי ראשון לציון, כשהיריבה העירונית, הפועל ראשל"צ, הובילה ברב שלבי המשחק ועד סיומו שמרה על תוצאת תיקו אשר הספיקה לאליפות לאחר שלוש שנים בהם שלטה מכבי בענף.

מכבי ראשון לציון, דאבליסטית השנתיים האחרונות, הגיעה לסדרה כפייבוריטית ועם יתרון הביתיות ובמשחק הראשון הביסה את הפועל 33:22, אלא שאז הפועל סחטה תיקו, ניצחה בשני המשחקים הבאים והערב הספיקה לה תוצאת התיקו לזכיה בתואר האליפות, שהשאירה את מכבי לראשונה מאז שנת 2002 בידיים ריקות.

מהלך המשחק:

ג'ון אונשה מהפועל פתח את המשחק עם שני שערים והעלה את האדומים ליתרון 1:3, שוער האדומים מנע שערים בטוחים פעם אחר פעם והאדומים הגדילו הפער עד להפרש 4 במחצית, 12:8.

מכבי התעוררה עם פתיחת המחצית השניה, טעות שיפוט סידרה לצהובים ופנדל בדרך לשיויון 14, 23 דקות לסיומו של המשחק.

דווקא אז האדומים התעוררו, פתחו בשנית פער של 3 נקודות עד ל-21:18, אך המשחק התהפך שוב ודקה לסיום המשחק התוצאה עמדה על שיויון 24.

20 שניות לסיום המשחק, הפועל משכה את השעון, עידן מיימון קיבל את הכדור בפינה והעלה את האדומים ל-25:24, תוצאה שבזכות העובדה שתיקו הספיק לקבוצה על מנת לזכות באליפות נתנה את האות לפתיחת החגיגות. 8 שניות לסיום המשחק מכבי עוד השוותה ל-25:25, תוצאה שלא הספיקה לה ושלחה את הצלחת לצד האדום של העיר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק