אהיה בפולין בקיץ הבא

צביקה שרף היה הכי מאושר בנבחרת ישראל בסיום הניצחון מול נבחרת צ'כיה וכמובן הידיעה: ההעפלה לאליפות אירופה: "חצי צדק נעשה". טפירו: "ההיכל כאן מדהים".!גם גרשון ובולגריה ביורו.

יום ראשון 21 ספטמבר 2008
שלמה חסיד
איזו שמחה ראינו על פני השחקנים, לאחר הניצחון הנהדר על נבחרת צ'כיה ובעיקר על פניו של צביקה שרף שחזרו להזרים דם, במיוחד כאשר הטורקים סייעו לישראל, כאשר הדהימו בלימוז' את צרפת.  

צביקה שרף אמר בסיום: "כל השחקנים ששיחקו וגם אלה שלא שיחקו - כל הכבוד על הלחימה,
על ההגנה הפנטסטית, אפשר להגיד שחצי צדק נעשה. יש הרבה דברים רעים ויש לא מעט
תירוצים, אם אנחנו אמורים להיות שם, אז עלינו. אני יודע שבמשחקי החוץ לא שיחקנו
טוב, אבל עכשיו זה השתנה".

צביקה התייחס גם לקראת ההמשך: "יש לי מינוי עד השנה הבאה, אני אהיה באליפות אירופה הבאה בפולין". 

מאיר טפירו, אמר באושר בסיום: "כל הקמפיין בחוץ לא הלך לטובתנו. אם הייתי משחק כאן ביד אליהו בקריירה, אי אפשר להפסיד. יש כאן עוצמות, עם קהל כזה שדוחף, זה תענוג לשחק כאן. עשינו הישג מדהים היום, לקחנו את המשחק היום.

"כשאתה מגיע למצבים כאלה, לקחנו את כל האפשרויות. באמת לא היה לנו קל בחוץ, היה לנו גם מח۩בות כאלה, הבריטים היו הטובים יותר. היה לנו משחק צמוד, המשכנו להאמין וזה
מה שהיה חשוב". 

ליאור אליהו: "ערב ענק לכדורסל הישראלי, אנחנו בנבחרת לא הפסקנו להאמין עד הרגע האחרון. כל הכבוד לקהל שבא והאמין לנו, בӜעדיו לא היינו עושים את זה. עכשיו ניסע לאליפות אירופה בראש שקט בלי הזדמנות אחרונה ונקווה להצליח שם".

עידו קוז'יקרו אמר בסיום: "הניצחון שלנו עושה חם בלבד. הניצחון מוקדש לאוהדים הנהדרים שלנו, אנחנו גאים לשמח את האוהדים בבית. ידענו שיש תוצאה טובה וידענו שנעלה. תודה רבה גם לטורקים, שיהיה חג שמח לכולם". 

עוזר המאמן, יורם חרוש: "הניצחון מוקדש לקהל ולשחקנים, הוכחנו שיש כדורסל בארץ. תודה רבה גם לנבחרת טורקיה, נגיע לאליפות ונשתדל להߕכיח שמקומנו שם איתם. בעיקר נקווה שהניצחון שלנו יגרום לאנשים להאמין בענף, יש כאן הרבה כישרונות". 


"אני מאושר על ההישג"

פיני גרשון, הוביל הערב את נבחרת בולגריה לטופ 16 של אירופה.
המאמן הישראלי הוביל את נבחרת בולגריה, כנגד כל הסיכויים, לאליפות אירופה. הבולגרים, אחת מ-16 נבחרות שישתתפו ביורו בפעם השנייה בתולדותיה۝.

גרשון אמר הערב לטלספורט: "אני מאושר על ההישג, רבים פיקפקו בסיכויים שלנו להעפיל, אבל עשינו את זה בזכות. היה קמפיין מוצלח. למרות ההפסד הערב - אנחנו באליפות וזה מה שחשוב. אӠי מקווה לעשות קמפיין מוצלח בקיץ הבא ולהוכיח שיש לנו מה למכור גם באליפות. כל הכבוד לשחקנים, הם עשו הישג יוצא מהכלל."  

 

 

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק