בדרך הנכונה ללאומית

מכבי הרצליה הפסידה לבית"ר ירושלים במשחק החוזר 1:3 ונשארה מסובכת בתחתית . ג'וניור ויסה (11) כבש לבית"ר, ברוכיאן (13) כבש את השני. אבי ריקן צימק, גל אלברמן (90) עם השלישי

יום שלישי 20 מאי 2008
מערכת TELESPORT
מכבי הרצליה, הפסידה בסופו של דבר גם בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל וגם במגרש הכדורגל, הרצליה הגיעה למשחק החוזר מול בית"ר עם ציפיות לניצחון ולהיצמד לכפ"ס שמעל הקו האדום אבל לא כך היה הדבר.

בית"ר פתחה מצוין את המשחק שהתנהל באצטדיון טדי ללא הקהל הצהוב של בית"ר וכבר בדקה ה-11 הגיעה ויסה שכבש את הראשון לזכות בית"ר לאחר פריצה יפה באגף הימני. בקושי 2 דקות עברו וברוכיאן שקיבל כדור מתמוז הכפיל את התוצאה ובית"ר בדרך הנכונה לניצחון.

הצהובים לא הגיעו למחצית הראשונה והרצליה ניסתה לחזור למשחק, 8 דקות מפתיחת המחצית השניה הצליחו חניכיו של פרדי דוד לעלות על לוח התוצאות עם שער של אבי ריקן שצימק זמני ל-1:2 אבל בדקה ה-90 התקפה מתפרצת של בית"ר הסתיימה בשער של גל אלברמן שקבע הפסד להרצליה ועוד ניצחון גדול לאלופה.

מחצית ראשונה: 

בדקה ה-11, ג'וניור ויסה האלה את בית"ר ליתרון 0:1:  בית"ר ירושלים פתחה טוב את המשחק עם מספר הזדמנויות וזו היתה הטובה שבהן, ברוכיאן השאיר את ג'וניור ויסה חופשי באגף הימני, ויסה פרץ באגף נכנס לרחבה ובצורה יפייפיה בעט לזוית הרחוקה ופנימה, בית"ר ביתרון 0:1, שחזור של תוצאת המשחק הקודם.

בדקה ה-13: ברוכיאן הכפיל את התוצאה:  פריצה של טוטו תמוז באגף השמאלי, עבר שני שחקנים בתוך הרחבה, ניסה לבעוט, ונבלם, הכדור הגיע לברוכיאן שבקלות דחק את הכדור פנימה 0:2 לבית"ר. נראה שהרצליה בדרך הבטוחה ללאומית

הרצליה ניסתה לחזור למשחק ובדקה ה-22, אמיר בוקסנבאום ניסה את מזלו מרחוק בבעיטה חזקה אך הכדור עלה גבוה. בדקה ה-40, נטויה קיבל כדור מצוין ברחבת החמש לבד מול קאלה, אנטויה בעט היישר לגופו של קלה שהדף את הכדור לקרן.

מחצית שניה:

בדקה ה-53, אבי ריקן צימק ל1:2:
קריפיס פרץ באגף הימני והכניס כדור רוחב מצוין לרחבה, אבי ריקן הגיע לכדור ודחק אותו לרשתו של קאלה. 

הלחץ של הרצליה נמשך והקבוצה הגיע למספר הזדמוניות מרגליו של מורץ' אבל לא הצליחה לכבוש. 

בדקה ה-90, גל אלברמן כבש את השלישי : התקפה מתפרצת מצויינת של בית"ר ירושלים, גל אלברמן רץ עם הכדור לתוך הרחבה, עבר את ניצן וכבש את השלישי.

הרכבים:

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו, גל אלברמן, דרק בואטנג, אבירם ברוכיאן, ג'וניור ויסה, טוטו תמוז וחן עזריאל.

מכבי הרצליה: איתמר ניצן, אסי משיח, חיים מלכה, מיטייה מורץ', כפיר אדרי, אסף קריספיס, איתן עזריה, שלו מנשה, מהראן ראדי, עומר בוקסנבוים, טצ'ם אנטויה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק