נימבה לא ישחק מול רג

בית הדין של ההתאחדות דחה היום את ערעורה של הפועל רעננה, שדרשה לקיים משחק חוזר מול הפועל פ"ת, אך החליט שנימבה ירצה את מלוא עונשו במשחק הקרוב מול הפועל ר"ג

יום רביעי 21 מאי 2008
אשר גולדברג
 פטי נימבה, החלוץ הקונגולזי הנהדר של הפועל פ"ת, שכבש צמד במשחק הניצחון האחרון של הקבוצה מול הפועל רעננה, לא ישחק במחזור הסיום מול הפועל ר"ג.

כך החליט היום בית הדין של ההתאחדות, שדן בערעורה של הפועל רעננה, שדרשה לקיים משחק חוזר, בעקבות הטענה שנימבה היה אמור להרצות נגדה עונש הרחקה.

בית הדין דחה את דרישתה של רעננה בכל תוקף, משום שהקבוצה קיבלה הכשר מבית הדין העליון לשתף את נימבה, אך קבע כי נימבה בכל זאת ירצה עונש של שלושה משחקים ולא יוכל לשחק במחזור הסיום הקריטי ביום שישי, בו תארח הקבוצה את הפועל ר"ג.

הצמד של נימבה מול הפועל רעננה במחזור הקודם, השאיר את פ"ת במקום השני, כשלזכותה יתרון של 2 נקודות על פני הפועל חיפה ו-3 נקודות על פני הפועל ב"ש והפועל ר"ג.

פ"ת זקוקה לניצחון מול הפועל ר"ג כדי להבטיח את העלייה. גם תיקו אמור להספיק לה, אלא אם כן הפועל חיפה תנצח את עירוני רמה"ש בהפרש של חמישה שערים ומעלה. להפועל ר"ג, שמתמודדת עם הפועל פ"ת ביום שישי אין סיכוי להעפיל לליגת העל בגלל הפרש השערים הנחות שלה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק