קטן מועדף על יבוריאן

חשיבה מחודשת במכבי תל אביב בנושא הרכש: הולכים על יניב קטן כשיבוריאן ובוזגלו נדחקים פתאום לאחור. בן שמעון יחתום מחר על החוזה, קמנאן מבוקש בחו"ל

יום רביעי 21 מאי 2008
אשר גולדברג
 במכבי תל אביב רוצים למלא בשנה הבאה את המשאלה של אלכס שניידר ולזכות בתואר האליפות. שניידר הבטיח להגדיל את התקציב, כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, עד ל-85 מליון שקלים ודורש קבוצה חזקה, איכותית ולא קבוצה שתיהיה על חורבות הקבוצה והשחקנים הנוכחיים.

השם הלוהט שאיתו מכבי תל אביב רוצה לפתוח את רשימת שחקני הרכש הוא יניב קטן ממכבי חיפה. קטן מקורב לאבי נמני והוא הראשון שמכבי תל אביב רוצה להחתים. הצהובים מוכנים לשלם לקטן שכר גבוה יותר מזה שמכבי חיפה משלמת לו.

במכבי חיפה יידרשו בימים הקרובים מקטן לקצץ בשכרו העומד על קרוב לחצי מיליון דולר. קטן אמור לסרב ולבקש להשתחרר מהירוקים כשגם בית"ר ירושלים מעוניינת לצרפו לבירה.

אם קטן יגיע, מכבי תל אביב תרד מאיליה יבוריאן, שגם כך דורש חוזה כבד של 400 אלף דולר נטו לעונה וחוזה ארוך טווח עד 2012, מהלך שמכבי תל אביב לא תעמוד בו. גם בנושא מאור בוזגלו הדברים אינם מסתדרים ובמידה ומכבי חיפה תמשיך לדרוש סכום של מעל מיליון יורו עבור מחצית הכרטיס, כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, דניאל דה רידר הוא היעד שמכבי ת"א הולכת אליו.

דה רידר, שיגיע לחופשה בישראל בימים הקרובים, אמור להיפגש עם אבי נמני ואביב בושינסקי וגם כאן הדרישות של בירמינגהאם ושל השחקן עצמו גבוהות מאוד נכון לעכשיו.

רן בן-שמעון, מאמנה החדש של מכבי ת"א, צפוי לחתום מחר על חוזהו במועדון. החוזה הוא לעונה אחת בלבד, שאחריה יחליטו הצדדים אם להמשיך בהתקשרות. 

בתחילת השבוע הבא, ביום ראשון או שני, תקיים מכבי תל אביב מסיבת עיתונאים בה תודיע על המינוי של רן בן-שמעון ועל החלטות נוספות במערך הצוות המקצועי של הקבוצה.

החלוץ הצרפתי יאניק קמנאן מחוזר על ידי מספר מועדונים ברוסיה ובלגיה. קמנאן קיבל לידיו קלטת עם מיטב הביצועים שלו מהעונה הנוכחית, שערים שכבש ובישל ואלו יועברו למועדונים המעוניינים בשרותיו.

אבי נמני יהיה הערב במוסקבה בגמר ליגת האלופות בין צ'לסי למנצ'סטר יונייטד כאורחו של אברהם גרנט. נמני ישמש גם בעונה הבאה כאיש המקצועי הקובע לצידו של רן בן-שמעון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק