ראיתי את הפנדל מ-60 מטר

ליגת העל: מאמנה של ק"ש, מישל דיין, הרגיש קיפוח בעקבות אי השריקה של שי שטרית לפנדל לזכות הקבוצה: "אני גאה בבחורים". גוטמן: "אני מאוכזב, אנחנו לא אותהȠקבוצה".

יום שני 22 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
עוד אכזבה בהפועל תל אביב ללא ניצחון במחזור השלישי בליגת העל, בקרית שמונה בעיקר ӛועסים על שי שטרית, שלא שרק לפנדל ברור, על פי טענת מישל דיין. 
 
אלי גוטמן, מאמנה של הפועל תל אביב, התייחס לתיקו בסיום: "אני מאוד מאוכזב מהמשחק שלנו. אנחנו משקיעים לא מעט זמן של אימון, הכנה בכל הפרמטרים. שיחקנו כדורגל טוב בחצי השנה הראשונה, מקבלת החלטות לא נכונה, שחקנים שנמצאים קרוב לשער של היריב. אנחנו לא אותה קבוצה בכלל.

"מול הצרפתים השתנו לאחר שספגנו, יש לנו חוסר יציבות שמאוד מאכזב אותי". גוטמן התייחס לגבי חיזוק הקבוצה: "זה לא מה שחשוב, מה שחשוב זה שאנחנו עם 3 נק' משלושה משחקים".

ומהצד המארח, מישל דיין אמר בסיום: "שיחקנו עם 5 חלוצים ב-11 שלנו. זה היה יותר מדי, אני קודם כל גאה בהם, חצי שני הבסיס היה כחול לבן. אם היה לנו את השידרוג של עוד שניים שלושה שחקנים, היינו נראים טוב יותר. אני גאה בבחורים הללו, היה לנו פנדל, ואני ראיתי את זה בזוית עין מ-60 מטרים. 

"היינו ברחבה עשרות פעמים, אין לי ספק שאם נמשיך ככה זה ידבק". על אביסטריס הצעיר: "אם הוא טוב הוא ישחק, כדורגל זה לא רק שמות, זה רצון יכולת ונשמה. אני מאוד גאה בעולם שהוא קיבל את ההזדמנות, צריך לרדת ממנו, יש לו משחק עם הנוער בשבת. לאט לאט, צעד אחר צעד".

דיין ציין את השחקן שאמור להגיע לחזק את הקבוצה: "קפטן נבחרת גאבון, קיבלנו עליו המלצות מאלן ג'ירۡ, שיכול לחזק אותנו. אני מקווה שנצרף שני זרים במרכז השדה וגם עדן יכנס לכושר וננסה רק להתקדם".

תגובות

טלספורט בפייסבוק