גרנט ורומן ייפגשו בלונדון

לפני הטיסה ממוסקבה ללונדון אמר אברמוביץ' לגרנט: ניפגש בשבוע הבא בלונדון. מנכ"ל צ'לסי פיטר קניון כבר מדבר בביקורת על העונה שחלפה

יום שישי 23 מאי 2008
אשר גולדברג
עתידו של אברהם גרנט בצ'לסי והתפקיד אותו ימלא בעונה הבאה יקבע בשבוע הבא בפגישה שהוא יקיים עם רומן אברמוביץ'. הפגישה מתוכננת להתקיים בלונדון, זאת לפי הדברים שאמר אברמוביץ' לגרנט בבית המלון במוסקבה לפני שצ'לסי עלתה על הטיסה חזרה לאנגליה.

אברמוביץ' הבהיר כי בשיחה הזו ידונו בנושא ההערכות של המועדון כבר בקיץ ובתכניות החדשות לקראת העונה הבאה. אך כבר הבוקר מי שתוקע חיצים בעונה הגדולה של צ'לסי הוא דווקא המנכ"ל פיטר קניון שעד כה היה הכותל המערבי ואיש הגיבוי של גרנט.

קניון התראיין לתקשורת בארצו ואמר כי הסטנדרטים של צ'לסי הם לא להיות במקום השני. המועדון מכוונן גבוה יותר ויהיו שינויים בקבוצה. קניון לא דיבר על אברהם גרנט שיש לו חוזה לעוד ארבע שנים בקבוצה. 

גרנט בטוח שהוא ימשיך וכבר בקרוב הוא מתכנן לבנות צ'לסי חדשה ממנה ישוחררו מספר שחקנים בעיתיים ש"ליכלכו" את חדר ההלבשה והיו הגורמים לכותרות שונות בתקשורת באנגליה. נראה כי מי שמתוכנן לעזוב הם קלוד מקאללה, דידייה דרוגבה, אלכס וטל בן-חיים הישראלי. פרנק למפארד יקבל חוזה חדש ומשודרג שישאיר אותו בקבוצה עד סוף הקריירה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק