יש עתיד בהפועל פת

אלי מחפוד, מאמנה של הפועל פ"ת, חוגג עלייה לליגת העל. ארמון בן נעים: "המקום של הפועל פ"ת זה בליגת העל", יניב לוזון: "אם קבוצה כזאת בליגה השניה, זה ביזיון"

יום שישי 23 מאי 2008
מערכת TELESPORT

הפועל פתח תקוה הצטרפה היום (שישי) להכח רמת גן, והיא העולה השניה לליגת העל. 

מאמנם של הכחולים, אלי מחפוד, אמר בסיום: "כשהגעתי לכאן, הבטחתי לרונן אלעד שנעלה ליגה, ועשינו את זה. הוא האמין בי מהרגע הראשון. אנחנו מגיעים לליגת העל כדי להישאר בה שנים רבות. מגיע לקהל הזה שתהיה לו קבוצה בליגת העל. ההרגשה אדירה. זה מזכיר לי את הגביע שלקחנו, זה משהו מדהים. אני מקווה שנהיה קבוצה לגיטימית בליגת העל, יש עתיד בהפועל פ"ת".

בעלי הקבוצה, רונן אלעד, הוסיף: "זו חגיגה אמיתית, יום גדול לנו ולקהל. הייתה עונה קשה, אבל ככה מעריכים יותר. עכשיו אנחנו חוגגים עלייה, ומיום ראשון נתחיל לעסוק בעונה הבאה. אני יכול להבטיח שהפועל פ"ת לא תישאר יתומה".

פפי קימוטו: "אני מאוד מאוד שמח היום. פ"ת היתה טובה העונה, ומה שחשוב זה שהצלחנו להעלות אותה לליגה הראשונה. אם הקהל יבוא בכמות הזו גם בליגת העל, הם יעניקו לנו כח רב". פטי נימבה: "זה היום המאושר בחיי. אני מודה לבורא עולם".

אבי פרץ, שוערה הפצוע של פ"ת, אמר: "אני מקווה שיהיו עוד רגעים כאלו. אני לא זוכר את האורווה במצב כזה והיום זה לא אורווה אלא ארמון כל הכבוד לשחקנים שנתנו את הכל פשוט להסיר ביניהם את הכובע. אני מאוד שמח וכל עלייה היא מתוקה אבל זו קבוצה שחייבת להיות בליגה הראשונה

שגיב כהן, כובש השער הראשון במשחק: "ההרגשה ענקית. חלמנו על זה מתחילת העונה וזה הדבר היחידי שעניין אותנו. כל הכבוד לקהל. זו קבוצה שראויה לליגת העל. היינו הקבוצה האיכותית ביותר בליגה. מחפוד הביא שינוי ולחימה, כל הכבוד לו". 

יניב לוזון: "הקהל פה זה דבר מדהים, וזה רק בשבילם. אם קבוצה כזאת בליגה השניה זה ביזיון, ואנחנו נעשה הכל כדי שזה לא יקרה והקהל ימשיך לשמוח".

ארמון בן נעים: "התחושה אדירה, תראו איזה קהל יש לפ"ת. אני שמח שעשינו את זה, המקום של הפועל פ"ת זה בליגת העל. הפועל פ"ת תשאר בליגת העל לעוד הרבה שנים, זה הבית שלי ואני שמח. השחקן הכי משמעותי של הקבוצה העונה זה הקהל".

איציק כהן: "מאז שאני זוכר את עצמי, בחיים לא ראיתי כזה קהל בליגה הלאומית. קודם כל העלייה הזאת מוקדשת לקהל. זה רגע השיא בחיים שלי".

ראש עיריית פתח תקוה, איציק אוחיון: "לקבוצה הזו היה מגיע לעלות, בשבילם ובשביל הקהל הנפלא הזה. פ"ת זו עיר של ספורט, עיר של כדורגל. מודה לצוות המקצועי ולקהל. אני מקווה שיהיה דרבי בעונה הבאה, ושמכבי פ"ת יינצלו, כי עיר ללא דרבי לא שווה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק