עטר נפגש עם לוזון

ראובן עטר שאמור לקבל את משרת מאמן הנבחרת הצעירה ולהיכנס לנעליו של קודמו, גיא לוי נפגש עם יו"ר ההתאחדות. עטר הוא המאמן המועדף של המאמן הלאומי, דרור קשטן. אבי לוזון ייפגש עם רוני לוי ומוטי איוניר

יום רביעי 28 מאי 2008
אשר גולדברג

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה הוא האיש שעשוי להיבחר ע"י יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, ולשמש כמחליפו של גיא לוי בנבחרת האולימפית. עטר ניהל מאבק צמוד עם רוני לוי, כשגם מוטי איוניר היה בשלב מסויים במרוץ על התפקיד הנכסף.

היום נערכה פגישה אבי לוזון, לבין ראובן עטר. עטר הציג בפני לוזון את עיקרי דרכו המקצועית ואת ה"אני מאמין" שלו, כשלוזון הבהיר שמטרת הנבחרת הצעירה היא עלייה למשחקי היורו והצלחה במבחן התוצאה.

בימים הקרובים ייפגש יו"ר ההתאחדות גם עם רוני לוי, ולאחר מכן יוחלט האם לוי, עטר או מוטי איוניר יזכו במשרת אימון הנבחרת הצעירה.

בכל מקרה, החוזה שייחתם עם מי מהם יהיה חוזה לשנתיים ללא אפשרות עזיבה באמצע החוזה.

עטר הוא השם המועדף אצל  דרור קשטן, מאמן הנבחרת הלאומית, דבר שיו"ר ההתאחדות  עשוי להתחשב בו בזמן ההחלטה לגבי מינוי המאמן הבא של הצעירה.

הנבחרת האולימפית הנוכחית תתנהל בתיאום מלא עם המאמן הלאומי ,דרור קשטן, דבר שלא היה בתקופתו של גיא לוי.כזכור גיא לוי, המאמן הקודם, ניהל לאורך כול הקמפיין האחרון מאבק  כוח מול קשטן על שחקנים, שאותם דרש מתוך הסגל הבוגר.

ההודעה לגבי מינויו של המאמן הבא אמורה לצאת בתום העונה, כאשר נכון לרגע זה, אין לנבחרת שום משימה ובמקביל הליגה יוצאת לפגרת הקיץ.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון התייחס לסאגת השמות שמרחפת באויר: "צריך קצת סבלנות, יהיה מאמן ראוי לנבחרת הצעירה וגם לנבחרות הנוער. בינתיים אין מה למהר, יכול להיות, שמועמד זה או אחר יקבל הצעה מקבוצה בליגת העל ויעדיף אותה לפני שאדבר איתו". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק