בוזגלו לשחר: סיכמתי בתא

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, הציע למאור בוזגלו רק חמישית מהחוזה שאותו הוא אמור לקבל במכבי ת"א, בה סיכם. בשבוע הבא תיערך פגישה בין אלישע לוי לשחר בנושא הרכש לשנה הבאה

יום שישי 23 מאי 2008
אשר גולדברג
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ימריא ביום ראשון הקרוב לסידורים אישיים באירופה, ועד אז אמורים להידחות כל הנושאים הקשורים לנושא הסגל במכבי חיפה.

בשבוע הבא מתוכננת פגישה בין הבעלים של הירוקים מהכרמל לבין המאמן הנכנס, אלישע לוי. בשיחה עצמה אמורים השניים לדבר על התוכניות והסגל שאותו רוצה אלישע לשנה הבאה. הנשיא של הקבוצה מהכרמל לא מתכנן פגישות עם שחקנים כאלה או אחרים עד סוף השבוע הבא. 

למרות הפרסומים השונים באמצעי התקשורת, עדיין לא ברור אם יניב קטן, ג'ובאני רוסו ומאור בוזגלו ילבשו ירוק בשנה הבאה. כמו כן, קשרה של בני סכנין, מאור בוזגלו, שאמור לחזור בתחילת העונה למכבי חיפה, קיבל ממנה הצעה נמוכה בהרבה מאשר זו שקיבל ממכבי ת"א, סכום שהינו חמישית ממה שהקשר אמור לקבל במדים הצהובים.

עוד נודע כי יעקב שחר שמע את הסכומים שהכוכב העולה של הכדורגל אמור לקבל אצל אלכס שניידר, הבעלים של מכבי ת"א. מה שנותר כרגע הוא סיכום בין מכבי חיפה למכבי ת"א לגבי גובה הפיצוי אותו אמורים הצהובים לשלם עבור בוזגלו, סכום שנע סביב המיליון יורו.

הקבוצה מקרית שלום מצידה, יודעת את הסכומים שהיא אמורה לשלם על מנת להוביל את המהלך לסיומו, כאשר הכוונה היא לסיים את העסקה כבר בימים הקרובים.

בלי שום קשר לנושא בוזגלו ולסגל השחקנים, שחר ממשיך להתנגד לקיומה של ליגה בת 16 קבוצות כפי שמבקש יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק