אנו לא במצב האידיאלי

מאיר טפירו מתכונן לקרב מול מכבי ביום שלישי: "זה לא היה המצב שבו היינו כששיחקנו מול מכבי בליגה. אבל אני מקווה שנדע להתגבר. עדיין קבוצה טובה, ויהיה קשה מאוד לנצח אותם"

שבת 24 מאי 2008
שלמה חסיד

 מאיר טפירו, כוכב בני השרון, מוכן כר לקרב הענקים ביום שלישי מול מכבי ת"א בחצי גמר הפיינל פור. בשנה שעברה הוא עמד סנטימטר מהנפת צלחת האליפות, אבל בסוף הוא וקבוצתו הפועל ירושלים נכנעו כרגיל למכבי. הפעם, מקווה טפירו, זה ייגמר יפה.

טפירו מספר ש"אני מאמין שיהיה בסדר ונגיע מוכנים. היינו אמורים צאת לגליל ובסוף זה לא הסתדר, אז התאמנו בהרצליה. אני מאמין שנגיע מוכנים למשחק".

ניצחתם את מכבי כבר שלוש פעמים השנה. תנצחו אותם פעם נוספת?

"אני מקווה. אנחנו לא במצב שבו היינו בפעמים הקודמות. אני כרגע חוזר מפציעה, קוקי גמר את העונה, שון מונסון חוזר רק עכשיו. אנחנו לא במצב אידאלי מבחינתו, וזה לא היה המצב שבו היינו כששיחקנו מול מכבי בליגה. אבל אני מקווה ומאמין שנדע איך להתגבר על זה. מכבי עדיין קבוצה טובה, ויהיה קשה מאוד לנצח אותם. בפיינל פור זה יהיה שונה מבליגה. אני מקווה שיתפתח משחק כדורסל טוב ושהקהל יהנה".

 אתם מקבלים את מכבי בלי הכאב ראש של היורוליג.

 "אני לא מסתכל עליהם אלא עלינו. אני רוצה לחזור ולהיות בכושר טוב אחרי הפציעה הארוכה שהיתה לי, ששון מונסון יחזור לעניינים. שכל מי שישחק יעשה את המקסימום. עשינו עונה יפה עד עכשיו ואנחנו רוצים לסיים אותה בצורה הכי יפה שיש, וכמובן לנצח את מכבי".

 בשנה שעברה היית רחוק שניה מאליפות. האם תצליח סוף סוף לזכות בתואר?

 "אני מקווה לזכות בתואר. כמובן שזה יהיה כייף לזכות באליפות, אבל זה לא הדבר הכי חשוב. מבחינתי העיקר זה להנות ממה שאני עושה. אני אוהב כדורסל, זה הדבר שאני הכי אוהב לעשות, כל הקריירה שלי נהניתי ממה שאני עושה וזה הדבר הכי חשוב. אם ייצא לי לזכות באליפות, אז אני אשמח מאוד, וגם אם לא ייצא לי אז אני עדיין אשמח על מה שיש לי".

 ישנה ספקולציה שאולי תגיע למכבי.

 "אני כרגע חושב רק על המשחק מול מכבי בפיינל פור. היתה לנו עונה יפה, עכשיו צריך להתרכז במשחק הקרוב במטרה לנצח. צריך להציג את הכדורסל המוכר שלנו ולנסות לעשות את העבודה. כל מה שיהיה בקיץ נשאיר לקיץ".

 אתה קרוב מאוד לצביקה שרף

 "צביקה הוא חבר. עברנו דרך ארוכה ביחד, והוא היה המאמן הראשון שהביא אותי לליגת העל בזמנו להפועל תל אביב. יש לי רק זכרונות טובים ממנו, ואני בטוח שהוא חזק מספיק בשביל לעבור את כל מה שכותבים עליו ואמורים עליו. צביקה הוא מאמן מצוין ואני מאחל לו רק טוב חוץ מביום שלישי".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק