אני בשוק מהשחקנים

לותר מתיאוס, מאמӟ מכבי נתניה זעם בסיום משחק ההפסד לבני יהודה: "רק מי שיתאמץ ישחק". מתיאוס התעמת עם אוהדי בני יהודה. צפו בוידאו מיוחד כולל הקנטות של אוהדי בני יהודה נגד שאר העולם

יום רביעי 24 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

ערב קשה עבר על מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס.  המאמן הגרמני זעם בסיום משחק ההפסד 3:0 לבני יהודה באיצטדיון בלומפילד. משחק בו הציגו שחקניו יכולת חלשה במיוחד.

לאӗר המשחק אמר לותר מתיאוס בכעס: "אני בשוק מהיכולת של השחקנים שלי. זה היה משחק רע מאוד. הרבה שחקנים קיבלו כאן הזדמנות והם לא ניצלו אותה. אני חוזר ומדגיש, שרק שחקנים שיתאמצו צפויים לשחק במשחקי הליגה.

" איך ששיחקנו הגיע לנו להפסיד. מי ששיחק היום הם שחקנים שלא שמחים שהם לא בהרכב והיום התברר לכולם למה הם לא בהרכב. "אני רוצה שהקהל שלנו יהיה שמח ושחקנים שמקבלים הזדמנות צריכים להוכיח את עצמם".

כפי שפורסם אמש בלעדית ב-TELESPORT, הקשߨ דניאל אומברטו יוחתם בקבוצה. מתיאוס אמר: "מדובר בשחקן טוב מאוד עם רגל שמאל טובה ואני מאוד רוצה אותו ואמרתי לראשי הקבוצה שאני מבקש שישאירו אותו".

במהלך המשחק התעמת מתיאוס עם אוהדי בני יהודה, שנהמו לעברו של החלוץ שחום העור, דלה ימפולסקי. מߪיאוס זעם על הקהל של בני יהודה שקילל אותו. למקום הגיע משה דמאיו מראשי בני יהודה, שהרגיע את האוהדים הנוהמים ואת המאמן הגרמני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק