גרנט עשה עבודה גדולה

אנשי הכדורגל בישראל מפרגנים למאמנה המפוטר של צ'לסי. הציטוט בכותרת שייך ליוסי בניון. דודו אוואט: "הוא עוד יוכיח לכולם שהוא מאמן גדול", גילי לנדאו: "צריך להוריד בפניו את הכובע"

שבת 24 מאי 2008
שלמה חסיד

פיטוריו של אברהם גרנט מצ'לסי לא היכו אומנם בתדהמה את קהילת הכדורגל בישראל, אך עדיין לא מעט אנשי כדורגל נשמעו מאוכזבים מאוד מהפיטורים.

יוסי בניון, קשרה של ליברפול, שהפסיד לגרנט בחצי גמר ליגת האלופות, אמר: "אני מצטער מאוד. גרנט הצליח מאוד בצ'לסי. הוא עשה עבודה גדולה. היה לו מאוד קשה מול כל כלי התקשורת, אבל לדעתי העונה שלו היא הצלחה".

שוערה של לה קורוניה ונבחרת ישראל, דודו אוואט: "ההישגים של גרנט הם מעל ומעבר למה שניתן היה לצפות ממנו. היו רבים שהיו נגדו, אבל הוא הוכיח לכולם את כושר האימון שלו. הוא לא נופל מהרבה מאמנים בכירים באירופה, ואין לי ספק שבעתיד הוא יוכיח את זה".

אלכסנדר אובארוב, שעבד עם גרנט במכבי ת"א ובנבחרת ישראל: "גרנט הצליח מאוד בצ'לסי. אני מניח שאם הוא היה זוכה לפחות בתואר אחד, רומן אברמוביץ' היה מתקשה מאוד לפטר אותו. אם הוא היה זוכה בתואר, היה לאברמוביץ' קל יותר מול כלי התקשורת באנגליה. בכל מקרה, מגיע לו כל הכבוד על מה שעשה".

פרדי דוד, אחד מידידיו של גרנט: "אין ספק שזו אכזבה גדולה. לדעתי הפיטורים לא נבעו מסיבות מקצועיות. זה לא סימפטי, ואני בטוח שהוא יידע מה לעשות עם עצמו עכשיו".

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי: "גרנט עשה בצ'לסי עבודה פשוט פנטסטית. הוא לקח קבוצה מפורקת, ושיקם אותה לגמרי". 

פורסם לראשונה בתאריך 24/5/08 בשעה 21:32

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק