4

סלע הביס. פאר הובסה

דודי סלע הביס את טומי רוברדו, המדורג 16 בעולם, בתוצאה 4:6 1:6. כזכור, בשמינית הגמר ניצח סלע את דויד פרר המדורג 5 בעולם. היריב הבא: ריינר שוטלר (35 בעולם) פאר שוב הושפלӔ, הפעם בסיאול

יום שישי 26 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
דודי סלע ממשיך להדהים בטורניר בבייג'ין. לאחר שגבר על דויד פרר, המדורג ח۞ישי בעולם, ניצח הבוקר (שישי) דודי סלע את טומי רוברדו המדורג 16 בעולם בתוצאה 4:6 1:6. 

פאר יתמודד בחצי הגמר מול הגרמני ריינר שוטלר המדורג 35 בעולם.

המשחק נפתח דווקא כשרוברדו לוחץ על הדוושה ובמשחקון הרביעי שבר רוברדו את דודי ۡלע ועלה ליתרון 1:3, אך סלע שבר בחזרה במשחקון שלאחר מכן, שמר על ההגשות והשווה את התוצאה ל-3:3. סלע נכנס למשחק והמשיך ללחוץ על רוברדו. כשהתוצאה עמדה על 4:4 במשחקונים, סלע שבר את יריבו, ובמצב של נקודת מערכה לא התבלבל, ניצח 4:6 את המערכה הראשונה ומוביל 0:1.

דודי סלע פתח באותו הבליץ גם את המערכה השנייה וכבר במשחקון הראשון שבר את רוברדו ועלה ליתרון 0:1. לאחר שחזר מפיגור 0:40 במשחקון השני והפך את התוצאה, ביתרון של 0:2 לזכותו, שבר בקלילות סלע את המדורג 16 בעולם גם במשחקון השלישי ועלה ליתרון Ȱ:3. סלע לא התקשה בעוד רוברדו נשבר מנטלית ויצא לגמרי מתמונת המשחק. בתוצאה של 4:0 רוברדו עוד הצליח לשמור על ההגשות, אך זה לא עזר לו לשמור על כבודו כשסלע לא ויתר על שום כדור וניצח בפעם השנייה השנה את המדורג 16 בעולם, ומביס בתוצאה 4:6 1:6.

לאחר המשחק אמר סלע: "זו הרגשה מעולה לשחק בחצי הגמר. שיחקתי טניס טוב והתקפי".

סלע ניצח בשלב שמינית הגמר את הספרדי, דויד פרר, המדורג 5 בעולם אשר דורג ראשון בטורניר.

הפסד מביך לפאר

שӗר פאר שוב הפסידה, הפעם לג'יל קרייבס מארה"ב בת ה-34, המדורגת 70 בעולם. פאר העפילה לשלב רבע הגמר בטורניר סיאול, אך מדובר באחד מהפסדיה המשפילים השנה. קרייביס, טניסאית מבוגרת בת 34, ופאר דורגה בטורניר במקום הראשון והיתה צפויה להעפיל לߤחות למשחק הגמר. העובדה שנוצחה כבר בשלב רבע הגמר של טורניר בדרג הרביעי, לא תוסיף לה נקודות זכות משמעותיות בדירוג העולמי.

פאר נרשמה לטורניר סיאול כדי להוסיף לבטחונה העצמי ולא נראה כי זה ישוב אליה לאחר שהפסידה ב-2 מערכות, 2:6 5:7 לאחת הטניסӐיות המבוגרות בסבב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק