הענף המוביל בישראל

יו"ר מנהלת הליגה, אבנר קופל, בטוח איזה ענף מוביל את הספורט הישראלי ומקווה שהפיינל-פור יוכיח זאת. מיקי דורסמן, שסיים את העונה במקום הראשון טוען: "אנחנו אנדרדוג".

יום ראשון 25 מאי 2008
מערכת TELESPORT
השבוע הגדול של הכדורסל הישראלי הגיע ומסיבת העיתונאים המסורתית של הפיינל-פור נערכה היום באולם נוקיה. ארבע הקבוצות שהגיעו למעמד המכובד ישחקו ביום שלישי בחצאי הגמר כאשר שתי המנצחות יתמודדו על הצלחת הנכספת ביום חמישי. 

את המסיבה פתח יו"ר מנהלת הליגה אבנר קופל שאמר: "העונה הדרמטית והטובה ביותר בשנים האחרונות מגיעה לשיא בשבוע הקרוב. אני מקווה שקהל הצופים בבית ואילו שיבואו להיכל יהנו ויראו כדורסל טוב אני רוצה גם לאחל הצלחה לכל הקבוצות כמובן. לאפי וצביקה מהותיקים והמנוסים במאמנינו ולדורסמן ובוסני שאני בטוח שעוד יטביעו את חותמם בעתיד. אני מקווה שהמשחקים יהיו טובים ושהפיינל-פור יוכיח שהכדורסל הוא אכן הספורט העיקרי היום במדינת ישראל".

הבעלים והמאמן של מוליכת הליגה, מיקי דורסמן, אמר: "הפועל חולון לא היתה במעמד הזה הרבה שנים. אנו שמחים להיות חלק מארבע הקבוצות המובילות העונה. היתה עונה לא קלה אך יצאנו ממנה מחוזקים, הן הקבוצה והן הקהל. אני מאחל לעצמי שאם אמשיך לאמן אגיע פעמים נוספות בצורה כזו לפיינל-פור, כאשר הקבוצה שלי לא חוששת משום קבוצה".
 
"יש לנו משימה קשה מאוד בחצי הגמר. משוכה קשה מאוד. יש להם מאמן מנוסה ממני, רוני בוסני. וגם שחקנים ותיקים ומנוסים שכבר היו במעמדים כאלה. הפסדנו לנהריה אמנם במשחק האחרון בליגה, אבל גם ניצחנו אותם שלוש פעמים העונה. בכל מקרה, המשחק הזה הוא סיפור אחר לגמרי מכל משחק שהיה עד עכשיו. ננסה לעשות את המקסימום, אנחנו עדיים מגיעים כאנדרדוג למרות שסיימנו במקום הראשון".

ליאור לוי, קפטן הפועל חולון: "אני קצת מתרגש באופן אישי לשבת כאן לצד ברק פלג, טפירו ודרק שארפ הותיקים, שלמדתי מהם המון. יש לנו משימה חשובה, אנו רואים אותה כשליחות לטובת העיר חולון והאוהדים המסורים שלנו".

צביקה שרף, מאמן מכבי ת"א : "מכבי עושה את כל ההכנות להגיע לפיינל-פור בצורה הכי טובה שאפשר. כדי להגיע לגמר צריך קודם כל לעבור את חצי הגמר ועומדת מולנו קבוצה מצויינת. אנחנו מרוכזים בפיינל-פור ושאר הדברים פחות חשובים. אתם תראו מכבי ת"א טובה ונחושה ובכושר טוב".

צביקה שרף שחזר ונשאל לגבי עתידו במועדון אמר לגבי הסוגיה: "לא תצליחו להוציא אותי מריכוז לגבי המשימה שיש לי. הדבר היחידי שחשוב כרגע הוא הצלחה בפיינל-פור. אח"כ כשיגיע הזמן נדבר על ההמשך".

דרק שארפ, קפטן מכבי ת"א: "זה לא משנה מה עשינו במהלך העונה וכמה הפסדים היו לנו. הגענו לפיינל-פור ולכולם פה יש סיכוי שווה. אני לא חושב שאף קבוצה כאן עונה לתואר אנדרדוג. התקשורת יכולה להחליט מי פייבוריט כאן לדעתה. אני רק רוצה לאחל בהצלחה לכולם ויאללה בואו נשחק כדורסל".

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון: "אנחנו מאוד גאים שאנו נמצאים שנתיים ברציפות בשיא של הכדורסל הישראלי, אנחנו נהנים מאוד. כל כדורסלן וכל מאמן רוצה להגיע למעמדים האלו. אנחנו מקווים להראות לכולם את הרמה הגבוהה שלנו במסגרת הפיינל -פור. אני אהיה מאוד מאוכזב אם לא ניקח את האליפות אבל זה לא עכשיו או לעולם לא, למדנו כבר בספורט שתמיד יש הפתעות".

מאיר טפירו, קפטן בני השרון: "אנחנו באמת שמחים להיות פה. זה השבוע הגדול של הכדורסל הישראלי. אני מקווה שנציג כדורסל כיפי, כדורסל של ביחד, ומקווה שנשחק בפיינל פור את הכדורסל הכי טוב שלנו העונה ושנעפיל לשלב הבא".

רוני בוסני, מאמן עירוני נהריה: "הקבוצה שלנו מייצגת את נהריה וסביבתה ומקווה שגם את כל הפריפרייה בארץ. אני מקווה שהמומנטום שלנו יימשך. יש לנו רצון ויש הרבה רעב".

ברק פלג, קפטן עירוני נהריה: "כמו שרוני אמר, אנו מייצגים חבל מסויים בארץ ותחושת השליחות ברורה. אמנם נכנסנו אחרונים למעמד אבל אנחנו בתקופה טובה ורוצים להמשיך במומנטום. אחת הסיבות שנשארתי בנהריה העונה זו הידיעה שציפיתי להגיע למקום בו אנו נמצאים עכשיו".

צילום תמונות: חיים צח. האתר הרשמי של מנהלת הליגה

צילום וידאו: נפתלי חזקיה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק