סמל חדש להתאחדות

ההתאחדות לכדורגל השיקה את הליך המיתוג מחדש שלה, במהלכו חשפה את הלוגו החדש של ההתאחדות. מנכ"ל ההתאחדות עו"ד אורי שילה: "מעולם לא נעשה בהתאחדות הליך של מיתוג"

יום ראשון 25 מאי 2008
מערכת TELESPORT

 במהלך השנה האחרונה עברה ההתאחדות לכדורגל שינויים מעמיקים, הבאים לידי ביטוי במינוי ראשי אגפים צעירים, אקדמאים ושאפתנים ובראשם מנכ"ל ההתאחדות עו"ד אורי שילה, וסמנכ"ל ההתאחדות עו"ד רתם קמר.

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון העמיד בפני ההתאחדות לכדורגל סטנדרטים של שקיפות, מקצוענות ודינאמיות, הבאים לידי ביטוי גם בהליך המיתוג הארוך שעברה ההתאחדות.

חברת sportfive  הבינלאומית, ביחד עם ההתאחדות לכדורגל וחברת "תמוז", עברו תהליך ארוך של מחקר, בסופו הגענו יחדיו אל החזון והערכים והמטרות של הכדורגל הישראלי.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, שחשף את הלוגו אמר במסיבת העיתונאים: "זה הזמן לחבר את כל האלמנטים של השינויים שעברנו בשנה האחרונה בהתאחדות. הבאנו לכאן פנים חדשות, זכינו בתקן הבינלאומי iso 9001 , עשינו עבודת מחקר ומיתוג ארוכה ויסודית, ראינו מה נהוג בעולם ואיך נהוג למתג חברות עסקיות מודרניות בספורט ובעולם העסקים".


מנכ"ל ההתאחדות עו"ד אורי שילה: "מעולם לא נעשה בהתאחדות הליך של מיתוג. המיתוג מבטא את רוח השינויים ורוח הדברים בהתאחדות, המתבטאים בחזון, במטרות ובערכים: מקצוענות, שקיפות, דינאמיות והשגיות".

שילה הציג את משפחת הלוגואים, בהם גם לוגו גביע המדינה, לוגו ליגת העל ולוגו איגוד השופטים.

מנכ"ל חברת sportfive, דירק שלונץ, שעבד עם התאחדויות ברחבי העולם ומועדונים מובילים כריאל מדריד הסביר: "הכדורגל בעולם נע עם הזמן, והיום הכרחי לראות את הכדורגל כעסק דינמי ומשתנה, עסק מקצועי המחייב מיתוג". שלונץ הביא דוגמאות מעולם הכדורגל כמו ליגת האלופות, ההתאחדות הצרפתית וריאל מדריד.

גיא לאור, מנהל הקריאטיב של חברת תמוז, הסביר את האלמנטים העיצוביים המנחים: "בחנו אלמנטים לאומיים, לפיהם נבחרו גווני הכחול, עיצבנו אלמנט בו משתלבים מגן הדוד כסמל המדינה והכדור, וכל אלה תחומים במגן, בו יש אלמנטים נוספים של דגל המדינה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק