הגנה הורסת

מכבי ת"א ניצחה את סכנין 2:3, אבל שחקנים טוענים שהחולשה במשחק ההגנה מורגשת משחק אחרי משחק. רודי חדד ימשיך לעלות מהספסל ושיבחון מהווה נעלם

יום ראשון 28 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
מכבי ת"א מתכוננת למשחק נגד מכבי נתניה, שיערך באיצטדיון ר"ג במחזור הקרוב. הניצחון על בני סכנין שיחרר מעט לחץ, אבל החולשה במכבי ת"א, בעיקר במשחק ההגנה, מורגשת הייטב אצל האוהדים ואפילו בקרב מספר שחקנים.

הביקורת היא ביקורת פנימית של שחקן בקבוצה שמספר על עצמו ועל משחק חבריו: "כולנו מרגישים שהדברים לא עובדיםȮ אין את ההרגשה שהדברים שוטפים בזמן המשחק על הדשא. משחק ההגנה ומי שמאייש את המערך האחורי תוקע את השטף והרצף. אין היום שני שחקנים יצירתיים שיתנו את הכיוון. חוסר הביטחון מורגש, השערים שאנחנו סופגים הם של חוסר תירגול ותאום".

במכבי ת&quoŴ;א מתכוונים תחילה ליוסי שיבחון שחלש מאוד וניראה תקוע בעוד משבר מתמשך. למעט אורי שטרית, שלושת שחקני ההגנה האחרים לא היו במשחק ואיפשרו לשחקני סכנין לבעוט ולנגוח כמעט בלי הפרעה בגלל חוסר תאום והבנת המשחק.

במכבי ת"א יש מי שמנסים לספר על הצלח۔ בהחתמתו של דולי ג'ונסון, אבל דווקא חבריו לקבוצה טוענים שהרכש הליברי איטי, אינו משפיע ומשחק על שטח שבו אין שום חשיבות למאמץ שכביכול מושקע על ידו.

הצוות המקצועי בראשותו של רן בן שמעון קבע כי תרומתו של רודי חדד כשהוא עולה מהספסל גדולה יותרȠמאשר כשהוא פותח בהרכב, כך שגם נגד מכבי נתניה חדד לא יהיה בהרכב הראשון.

מקורביו של יאניק קמנאן סיפרו שלצרפתי אין הסבר בנושא החילוף שלו אותו, הוא יקבל כמקצוען. עימות מילולי נרשם בסיום המשחק בין אחד מסדרני בני סכנין לאבי נמני שסרב לסולחה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק