שניידר: תחתימו את בוזגלו

אלכס שניידר הורה לראשי מכבי ת"א להשלים בתוך 36 שעות את נושא חתימתו של מאור בוזגלו. מאיר שמיר השלים את כל הליך המו"מ

יום חמישי 29 מאי 2008
אשר גולדברג
אלכס שניידר, הבעלים של מכבי ת"א, הורה הבוקר לראשי הקבוצה אביב בושינסקי ועוזי שעיה לסגור ולהחתים בתוך 36 שעות את מאור בוזגלו. זאת על-פי ההסכמות והסיכומים שהשיג מאיר שמיר שקיבל ממנו מנדט להוביל את המהלך.

במכבי ת"א רוצים לקיים בשבוע הבא מסיבת עיתונאים שבה יוצגו המאמן החדש רן בן שמעון, יחד עם שחקן הרכש היוקרתי מאור בוזגלו.

אוהדי מכבי ת"א ממתינים בלחץ ובסקרנות להכרזת ראשי הקבוצה על החתמתו של החלוץ המוכשר. ההסכם מול יעקב שחר כבר סגור. המו"מ שמנהלת הקבוצה כעת הוא מול משפחת בוזגלו על תנאי החוזה, ביניהם דרכי היציאה לאירופה.

בנוסף למאיר שמיר, מלווה את המו"מ עו"ד מורן מאירי, מול סוכן השחקנים רונן קצב ופרקליט משפחת בוזגלו. הכשרון הצעיר יקבל חצי מיליון דולר נטו לעונה.

מאור בוזגלו: "צריך עוד קצת סבלנות. הכיוון ברור הדברים זורמים, אבל בינתיים אין חתימה. שום אמירה נוספת לא תעזור כאן, חיובית או שלילית".

יעקב בוזגלו, אביו של מאור, אמר: "הכיוון ידוע. במו"מ אחוז אחד שקול ל-99% וכל דבר קטן יכול לגרום לשינוי. זה קרוב, יש דיבורים והקצוות צריכים להתחבר. זה אמור להיות הסכם מיוחד במינו, אך עד שלא תהיה חתימה אין טעם לכתוב או להגיד שום דבר".

בינתיים, הרכש של מכבי ת"א לבית בוזגלו הוא האח הצעיר, אלמוג, שישחק בעונה הבאה בנערים של מכבי ת"א, אחרי עונה אחת בנערי בני סכנין.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק