באים לקחת את האליפות

מיקי דורסמן, מאמנה של הפועל חולון, לא מנמיך ציפיות לקראת גמר הפיינל פור מול מכבי ת"א. מנגד, צביקה שרף: "אנחנו מוכנים למשחק. נשאף לנצח ולסיים את העונה עם התואר החשוב כ"כ למועדון"

יום רביעי 28 מאי 2008
שלמה חסיד

קבוצות מכבי תל אביב והפועל חולון קיימו הערב (רביעי) בהיכל 'נוקיה' את האימון המסכם לקראת גמר הפיינל פור ביניהן מחר. 

מאמן חולון, מיקי דורסמן, אמר: "שלא יהיו אי הבנות, אנחנו באים לקחת את האליפות ונהיה מאוד מאוכזבים אם זה לא יקרה. זה לא שלמכבי יש את מייקל ג'קסון או לברון ג'יימס בהרכב שאנחנו צריכים לפחד. יש לנו את מלוא הכבוד ליריבה, היא יותר מנוסה וזה יתרון, אבל אנחנו רוצים להיות האלופים".

שחקן הקבוצה, ליאור לוי, הוסיף: "בחדר ההלבשה יש מוכנות מלאה. עשינו אימון מצוין. אנחנו יודעים שיהיה קשה מאוד, מקווים שהקהל שלנו יתמוך בנו ונוכל לשמוח בסיום המשחק. מכבי קבוצה נהדרת ומועדון גדול".

ניקולה וויצ'יץ', שחקן מכבי ת"א, אמר: "אני כרגע לא חושב על כך שזה אולי יהיה המשחק האחרון שלי. מה שמעניין אותי זה לבוא ולקחת את האליפות. חולון שיחקה מצוין בחצי הגמר, אנחנו עשינו את העבודה שלנו והצטרפנו אליהם. תהיה אווירה יוצאת מהכלל. אוהדי מכבי יבואו לעזור לנו, ואני מקווה ומאמין שניקח את האליפות".

צביקה שרף, מאמנם של הצהובים, אמר: "ראיתי את הקסטות של חולון, ומגיעה להם מילה טובה על ההופעה היפה מאוד בחצי הגמר. אנחנו במכבי מוכנים למשחק. נשאף לנצח ולסיים את העונה עם התואר החשוב כ"כ למועדון".

דרק שארפ: "אני חושב שזה גמר קלאסי בהשתתפות שתי הקבוצות שהגיע להן להיות במעמד הזה וגם סיימו את הליגה במקום ה-1 ובמקום ה-2. אני סומך על האוהדים שלנו שיתנו לנו תנופה עצומה. נצטרך להתעלות ולקחת את התואר בשיניים".

אסטבן באטיסטה אמר: "עדיין לא לקחתי תואר במכבי ת"א. למרות שהקבוצה זכתה באינספור תארים בארץ ולא מעט באירופה, שום תואר אינו דבר של מה בכך וצריך להתאמץ ולעבוד קשה ע"מ להיות האלופים. נקווה שאנחנו נהיה הקבוצה שתשמח בסיום המשחק".

וונטיגו קאמינגס הוסיף: "רק מחר בבוקר כשאפתח את העיתון אדע מי הקבוצה שפייבוריטית, לפי מה שאתם תכתבו. אני חושב שלשתי הקבוצות מצפה משחק קשה מאוד. זה משחק שמי שרוצה יותר הוא זה שמנצח, ולכן נצטרך להקריב מעצמנו את הכל על מנת להיות האלופים. אני מאמין בחברים שלי, יודע כמה אנחנו רוצים את התואר הזה ובטוח שיהיה בסדר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק