זה יכול לקרות גם הערב

אמיר מוכתרי, ששיחק בקבוצה המיתולוגית של גליל עליון שלקחה את האליפות ממכבי לפני 15 שנה, מתכונן להערב: איך שמכבי נראית, ואיך שחולון משחקת, זה יכול לחזור. חולון באה בלי לחץ, ויש לה שחקנים פייטרים

יום חמישי 29 מאי 2008
 בעונת 92/93 הכתה הפועל גליל עליון את כל עולם הספורט בהלם כשלקחה את האליפות ממכבי. 15 שנה עברו והפועל חולון עשויה לשחזר הערב את ההישג, אם תנצח את מכבי בנוקיה. 

לרגל המשחק שוחחנו עם שחקן גליל דאז,  אמיר מוכתרי, על הדמיון בין אז להיום. מוכתרי היה אז שחקן צעיר בתחילת דרכו, היום הוא שותף לעסקים על עודד קטש, מתבונן מהצד בעולם הכדורסל ונזכר בעונג בעונת הדובדבנים.

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו במוכתרי מספר על העבר, ההווה וחוזה את העתיד.

בן השאר מספר מוכרתי:  "זו היתה השנה הראשונה שבה שיחקתי בגליל ובה זכינו באליפות. בשנה האחרונה שבה שיחקתי, הייתי שותף לזכייה בגביע יול"ב עם הפועל ירושלים. השנה עם הגליל הייתה שנה קסומה, יש מעט מאוד שנים בקריירה של שחקן ישראלי, מאלה שלא שיחקו במכבי, שיכולים  להתרפק ולהיזכר באותם שנים מופלאות ומעטות כאלה. עונת הדובדבנים תמיד תיזכר, ואנחנו תמיד נזכור אותה. אני זוכר את ההרגשה, במיוחד בבית, אבל גם בחוץ, שלא משנה נגד מי נשחק, מכבי תל אביב או קבוצה אירופית אחרת, ידענו שגם אם נהיה במינוס 15 או 20 במחצית, אנחנו ננצח את המשחק הזה. וזו הרגשה שלא קרתה לי מאז. אני לוקח את זה איתי. בשנה הזאת נכנסנו לרשימה המכובדת של הקבוצות שלקחו אליפות, שכוללת חוץ מאיתנו רק את מכבי והפועל ת"א".

על סיכויי חולון הערב אומר מוכתרי: "איך שמכבי נראית,ואיך שחולון משחקת, זה יכול להיות. חולון באה בלי לחץ, יש המון שחקנים שבאים בלי לחץ. אני חושב שזה הגיוני לומר שהסיכויים הם חמישים-חמישים לקראת המשחק הערב".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק