אף פעם לא היינו אנדרדוג

מיקי דורסמן, המאמן שעשה היסטוריה עם הפועל חולון, חוגג אליפות: "באנו לנצח. יש לנו שחקנים לא מהעולם הזה, גברים אחד אחד, מחושלים, חבר'ה עם נסיון"

יום חמישי 29 מאי 2008
מערכת TELESPORT
הפועל חולון היא אלופת המדינה לעונת 2007/08 אחרי 72:73 על מכבי ת"א. דורסמן וחבורתו, שהעפילו רק בתחילת העונה לליגת העל, רשמוו היסטוריה כשהביאו תואר ראשון למועדון.

מיקי דורסמן, המאמן שעשה היסטוריה, אמר לאחר הנפת הצלחת: "באנו לנצח. יש לנו שחקנים לא מהעולם הזה, גברים אחד אחד, מחושלים, חבר'ה עם נסיון. אנחנו לא אנדרדוג ואף פעם לא היינו. אני מודה לעוזרים שלי ולכל החבר'ה מסביב ובמיוחד לאוהדים המדהימים שליוו אותנו כל השנה. עברנו משברים, ואין לכם מושג כמה אני מאושר. אני מודה להרבה מאמנים בארץ ובחו"ל שעזרו לי להשתלם. פיתחתי את הביטחון שלי עם השנים. למדתי להיות קר רוח ולשמור על שפיות בדקות החשובות".

טי ג'יי טאקר, שקלע 18 נקודות הערב: "היו לי חברים לקבוצה מדהימים. בלעדי כולם לא היינו עושים את זה. תמיד האמנו ואף פעם לא נשברנו".

מורן רוט: "תודה לקהל, אין דברים כאלו. לא תהיה כזאת קבוצה בעולם! החיבור הזה, האהבה, הכיף ביחד. מיקי הוא מספר 1, הוא גדול, הוא השתיק את כולם. לא ספרו אותו בהתחלה, ואת מה שהוא עשה היום לא ישכחו 70 שנה". 

מאליק דיקסון הוסיף: "היינו מאוחדים כל העונה. אף פעם לא שיחקתי עם חבורה כזו מאוחדת, זה משהו מיוחד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק