פאר פיטרה את מאמנה

לאור הפסדיה האחרונים פיטרה פאר את מאמניה, גבריאל אורפי וקונצ'יטה מרטינז. פאר, שהודחה מהסיבוב הראשון של הרולנד גארוס, העפילה לסיבוב הבא בטורניר הזוגות יחד עם ויקטוריה אזארנקה הבלרוסית. סלע ולוי הודחו

יום שישי 30 מאי 2008
מערכת TELESPORT
שחר פאר החליטה בימים האחרונים לפטר את צמד מאמניה גבריאל אורפי וקונצ'יטה מרטינז. השניים שהחלו לעבוד עם פאר בסוף שנת 2007 לא עמדו בציפיות. פאר נחלה הפסדים קשים בשבועות האחרונים, שהגיעו לשיאם השבוע בהדחה בסיבוב הראשון ברולאן גארוס.

למרות הפיטורין, שחר פאר, הטניסאית הישראלית הבכירה, העפילה לסיבוב השני של טורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה הבלרוסית, ויקטוריה אזארנקה. 

פאר ואזארנקה, המדורגות במקום השישי בטורניר, גברו על קטאלינה קאסטנו מקולומביה וקאיה קנפי מאסטוניה הלא מדורגות, בשתי מערכות. המערכה הראשונה הייתה צמודה והוכרעה בשובר שוויון (6:7). במערכה השנייה, נראה שהכח נגמר לזוג הלא מדורג ופאר ואזארנקה ניצחו בקלות 1:6 ו-0:2 בסה"כ המערכות.

פאר, כזכור, העפילה לגמר הזוגות בטורניר אוסטרליה הפתוחה והפסידה. בטורניר הזה היא תנסה לחפש נחמה עם הישג בזוגות לאחר שנקלעה לתקופה הגרועה ביותר בקריירה עם הפסדים מביכים בגביע הפדרציות, בטורנירי ההכנה ובסיבוב הראשון של טורניר הרולנד גארוס היוקרתי, מה שיבטיח את ירידתה לראשונה מזה זמן רב מ-20 הטובות בעולם.

מאוחר יותר, עלה דודי סלע, שהודח גם הוא מטורניר היחידים, לשחק בזוגות יחד עם הראל לוי.
הזוג הישראלי שלא מדורג בטורניר פגש את אלברט מונטאנס מספרד וסרחיו וטמן מארגנטינה, שגם הם לא מדורגים.

המערכה הראשונה הייתה צמודה ובסופה ידם של הזוג הלטיני הייתה על העליונה עם ניצחון של 4:6. במערכה השנייה, חזרו הישראלים לתמונה כשהם מנצחים 6:4 ומשווים ל-1:1 בסה"כ המערכות. אך במערכה השלישית, ניצחו הספרדי והארגנטינאי בקלות יחסית, בתוצאה 2:6. דודי סלע, המשתפר בשנה האחרונה, יכול לרשום לעצמו טורניר מאכזב למדי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק