אנו טובים יותר מביתר

מאור בוזגלו, שכבש בכל המפגשים העונה של סכנין מול בית"ר: "למרות שהם לקחו אליפות וגביע ומגיע להם כל הכבוד, במשחקים נגדם היינו טובים יותר". אלישע לוי: "עשינו עונה אדירה"

יום שישי 30 מאי 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין גברה על בית"ר ירושלים 1:2 במשחק שפתח את מחזור הנעילה של ליגת העל, ועתה היא תחזיק אצבעות שקרית שמונה תאבד נקודות במשחקה מול מכבי נתניה ביום ראשון הקרוב, דבר שיבטיח לה השתתפות בגביע אופ"א בעונה הבאה.

אלישע לוי, במשחקו האחרון בסכנין, אמר לאחר המשחק: "עשינו עונה אדירה. היה חשוב לנו היום לנצח כדי למצות עד המקסימום את הסיכוי להיות באופא. גם אם לא נהיה שם, נהיה באינטרטוטו. זה המקום להודות לכל האנשים שעסקו במלאכה. קבוצה שנאבקת בתקציב מינימום שרק עלתה מהליגה השניה, המטרה הראשונה היתה להשאר בליגה, אבל מהר מאוד הבנו שיש לנו קבוצה חזקה ושינינו יעדים. תודה לסכנין, אני הולך הלאה ושיהיה להם בהצלחה. 

לגבי עתידו של השחקן המבוקש, מאור בוזגלו, הוסיף לוי: "בוזגלו חוזר אוטומטית לחיפה. הוא יצטרך לרצות במכבי חיפה כדי להיות בה, ואנחנו נמתין ונראה מה יהיה".

הכוכב עצמו, מאור בוזגלו, אמר: "הוכחנו שאנחנו טובים יותר מבית"ר. למרות שהם לקחו אליפות וגביע ומגיע להם כל הכבוד, אבל במשחקים נגדם היינו טובים יותר. יש להם קהל אדיר והקללות והצעקות שלהם זה חלק מהמשחק וזה רק נותן לי מוטיבציה. אני אמשיך לעבוד קשה ואקווה ליותר הישגים ותארים בעונה הבאה. 

החלוץ הוסיף לגבי עתידו בעונה הבאה: "הזמן יעשה את שלו. עכשיו מגיע לי לנוח. יש לגביי הרבה ספקולציות, ואני רוצה לשחק בקבוצה שהכי תרצה אותי".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק