הראש כבר בדרבי

מכבי פ"ת ניצחה את מכבי הרצליה 1:0 משער של עומר דמארי בדקה ה-87 ונשארה בליגת העל לעייני כ-3000 אוהדי הקבוצה. הכחולים מוכנים לדרבי בשנה הבאה.

שבת 31 מאי 2008
מערכת TELESPORT
מכבי פ"ת ניצחה בצורה דרמתית את מכבי הרצליה שכבר סיימה את העונה במחזור הקודם 1:0. פ"ת לא הספיקה אפילו להילחץ משערו של יבואה באצטדיון בלומפילד מול הפועל ת"א ובאותה הדקה כבש עומר דאמרי לזכות הקבוצה מאם המושבות והשאיר את פ"ת על חשובנה של כפ"ס. 

במחצית הראשונה היתה זו הרצליה שהגיעה למספר הזדמנויות מסוכנות, אוהד כהן שוערה של פ"ת היה במקום כדי לעצור ולהציל את קבוצתו. במחצית השניה העלימה פ"ת את הרצליה והגיעה לאין ספור הזמנויות שהסתיימו בסופו של דבר בשערו של דמארי. פ"ת נשארה בליגה וכעת תתכונן לעונה הבאה ולדברי שחוזר לעיר.

מחצית ראשונה:

כ-3000 אוהדים מפ"ת הגיעו לאצטדיון בהרצליה כדי לצפות בקרב ההישרדות של קבוצתם מול הקבוצה המקומית. פ"ת היתה טובה יותר ברבע השעה הראשונה אך לא הגיעה למצבים מסוכנים, דווקא הרצליה היא זו שסיכנה את שערה של פ"ת.

דקה 23 - עדי סופר הרים כדור מהאגף השמאלי, תומר חמד הגיע לכדור ונגח לפינה הימנית של אוהד כהן שהיה במקום כדי להדוף, שי ביטון היה על הריבאונד ובעט לקורה.

דקה 32 - איסמעיל אמר הרים כדור קרן שמצא את עומר דמארי, האחרון בעט למרכז השער, אדרי זינק והדף.

דקה 36 - תומר חמד במבצע יחיד יפייפה הקפיץ כדור מעל צמח ובעט מ-12 מטרים חזק מעל השער.

מחצית שניה:

דקה 52 -
בעיטה חזקה של חבייר דירסאו מ-20 מטרים, הכדור עבר מעל המסגרת.

דקה 66 - בוקסנבוים שלח כדור רוחב, שי ביטון דחק עם עם רגלו את הכדור שפגע בקורה וטייל לאורך הקו והורחק

דקה 87 עומר דמארי מעלה את פ"ת ל1:0 - עומר דמארי התקדם עם הכדור עד לכדי 20 מטרים מהשער ובעט מרחוק פנימה.

הרכבים:

מכבי הרצליה:
אמיר אדרי; איתן עזריה, חיים מלכה, ברק לביא, עדי סופר; מיטייה מורץ', שלו מנשה, אושרי אלפסי, שי ביטון; עומר בוקסנבוים, תומר חמד

מכבי פ"ת:  אוהד כהן; מוראד מגמאדוב, קובי גנון, איסמאעיל עאמר, ננאד סאביץ', חבייר דירסאו, סולי צמח, לירן כהן, עומר דמארי; טל בן חיים, אוהד קדוסי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק